Lpk Logo Lt

PROJEKTAI

Tikslas – efektyvinti pramonės, maisto ir energetikos sektorių skaitmeninę transformaciją, prioritetą teikiant Vakarų ir Vidurio Lietuvos regione veikiantiems verslo ir viešųjų subjektams ir pagrindinių skaitmeninių technologijų (didelio našumo kompiuteriai, dirbtinis intelektas ir kibernetinis saugumas) diegimui.

Skaityti daugiau
Edih4iae.lt Logotipas Rgb Su Fonu Spalvotas (1)

Lietuvos pramonininkų konfederacija, kartu su Lietuvos pramonės profesinių sąjungų federacija ir „BusinessEurope“, vykdo Europos Komisijos finansuojamą projektą POWERDIALOGUE, skirtą socialiniams partneriams ir Vyriausybės atstovams, dalyvaujantiems Trišalėje taryboje, LPK ir PRAMPROF nariams.

Skaityti daugiau
European Commission.svg 300x208

Lietuvos pramonininkų konfederacija Europos konsorciume įgyvendina Horizon 2020 projektą Agro2Circular – Territorial Circular Systemic Solution for the Upcycling of Residues from the AgriFood Sector.

Skaityti daugiau
Agro2circular Logo

Lietuvos pramonininkų konfederacija Europos konsorciume įgyvendina Horizon Europe projektą BRIDGES 5.0 – Bridging Risks to an Inclusive Digital and Green future by Enhancing workforce Skills for industry 5.0 

Skaityti daugiau
Horizon

Lietuvos pramonininkų konfederacija kartu su pagrindiniu projekto koordinatoriumi Aplinkos projektų valdymo agentūra bei partneriais Ekonomikos ir inovacijų, Aplinkos, Energetikos, Susisiekimo, Žemės ūkio ministerijomis, Lietuvos energetikos institutu, Lietuvos savivaldybių asociacija ir kitais partneriais sieks, kad Lietuvos pramonė taptų žalia ir taupanti energiją.

Projektas „Energijos efektyvumo didinimas Lietuvoje“ (Nr. LIFE20 IPC/LT/000002) yra finansuojamas Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos lėšomis.

Skaityti daugiau
Enerlit

Projektas skirtas  paskatinti kokybišką tarptautinę ir vietinę studentų praktiką ir universitetų personalo stažuotes, kurios didins Lietuvos universitetų tarptautiškumą, užtikrins didesnes praktinio mokymosi galimybes, padidins absolventų konkurencingumą tiek vietinėje, tiek ir tarptautinėje darbo rinkoje bei ankstyvos karjeros galimybes

Skaityti daugiau
Logo En Vertical 1024x583 300x171

Įrašykite paieškos frazę: