Lpk Logo Lt

Lietuvos–Kazachstano verslo taryba

Lietuvos Kazachstano Verslo Taryba Logotipas

Lietuvos ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo su Kazachstano Respublika verslo taryba

Pirmininkas – Romas Austinskas

Kontaktinis asmuo – Remigijus Kabečius, LPK Verslo tarybų direktorius,  tel. +370 698 20198, el. p.  Remigijus.Kabecius@lpk.lt

Nariai: asociacija LINAVA, UAB „VPA Logistics“, UAB „Transporto vystymo grupė“, UAB „Sigma Telas“, AB „KLASCO“, Nacionalinė aviacijos asociacija LAVIA, UAB „Arijus“, UAB „Tranzito paslaugų centras“, UAB „Bunasta“, AB Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija, garbės narys ambasadorius Vytautas Naudužas, UAB „Šturvalas“.


 • 2024 m. gegužės 17 d. LPK viceprezidentas, Lietuvos-Kazachstano Verslo tarybos pirmininkas ir asociacijos LINAVA prezidentas Romas Austinskas bei 4 kitų Verslo tarybos narių (Nacionalinės aviacijos asociacijos LAVIA, įmonių AB „Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija“, „Bunasta“, „Transporto vystymo grupė“) atstovai dalyvavo Kazachstano ambasados Lietuvoje ir Verslo tarybos surengtame dvišaliame transporto ir logistikos institucijų ir verslo atstovų susitikime Kazachstano ambasadoje Vilniuje, į kurį atvyko Kazachstano transporto ministras Maratas Karabaevas ir pagrindinių Kazachstano transporto bei logistikos sektoriaus įmonių – iš viso 18 dalyvių delegacija, taip pat Kazachstano ambasadorius Lietuvoje Timuras Urazaevas, Lietuvos susisiekimo viceministras Julius Skačkauskas ir iš viso beveik dvi dešimtys LPK transporto ir logistikos verslo asociacijų ir įmonių atstovų. Tarp renginio dalyvių vyko aktyvi tinklaveika.
 • 2024 m. balandžio 24 d. Verslo tarybos susirinkime patvirtinta 2023 m. finansinė atskaitomybė, 2024 m. veiklos ir finansinis planai. Pirmininku naujai 2 metų kadencijai ​perrinktas R. Austinskas. Lietuvos ambasadorius Kazachstane E. Navikas ir kt. diplomatai pristatė Kazachstano politikos ir ekonomikos aktualijas, Lietuvos garbės konsulas Šimkente M. Kadyrbekovas – sąlygas verslo investicijoms tame regione. Kazachstano Užsienio prekybos rūmų ir Kazachstano transportininkų sąjungos „Kazlogistics“ atstovai pasidalino įžvalgomis dėl tolesnės bendros dvišalės verslo tarybos veiklos administravimo.
 • 2024 m. vasario 28 d. LPK biure Vilniuje ir nuotoliu vyko LPK vadovų ir Lietuvos-Kazachstano verslo tarybos narių susitikimas su Kazachstano prekybos ir integracijos viceministru Kairatu Torebayevu ir Kazachstano ambasadoriumi Lietuvoje Timuru Urazayevu. Verslo tarybos pirmininkas R. Austinskas pristatė jos veiklą, o narių – Naconalinės aviacijos asociacijos LAVIA, bendrovių „Klaipėdos valstybinė jūros uosto direkcija“, „Sigma Telas“, „Šturvalas“, „Tranzito paslaugų centras“, atstovai – savo įmonių interesus bei veiklą plėtojant ryšius su partneriais Kazachstane.
 • 2024 m. sausio 24 d. Verslo tarybos narių susitikime buvo pristatyta informacija apie Verslo tarybos 2023 m. veiklą, 2023 m. finansinė atskaitomybė ir 2024 m. veiklos bei finansinio planų projektai, kurie iki sausio 31 d. buvo vienbalsiai patvirtinti elektroninio balsavimo būdu. Su Lietuvos ambasadoriumi Kazachstane E. Naviku, generaliniu konsulu Almatoje G. Kerušausku ir kitais Lietuvos diplomatais Kazachstane buvo aptarti aktualūs dvišaliai ekonominiai, prekybos, krovinių logistikos ir konsuliniai klausimai, taip pat galimi bendri renginiai 2024 m.
 • 2023 m. spalio 4–5 d. Lietuvos-Kazachstano Verslo tarybos pirmininkas, asociacijos „Linava“ prezidentas R. Austinskas ir 6-ių kitų Verslo tarybos narių – „Arijus“, „Bunasta“, AB „Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija“, „Transporto vystymo grupė“, „Tranzito paslaugų centras“ ir „Centrinės Azijos projektai“ atstovai dalyvavo LPK suorganizuotoje verslo misijoje į Astaną. Buvo surengti dvišalis verslo forumas, B2B susitikimų sesija, verslo vakarienė, dalyvauta susitikime Lietuvos ambasadoje Kazachstane su ambasadoriumi Egidijumi Naviku, taip pat aplankyta tarptautinė paroda „TransLogistika“. R. Austinskas skaitė pranešimą tarptautiniame transporto ir logistikos verslo forume „New Silk Way“.  LPK verslo delegaciją sudarė iš viso 20 dalyvių iš 15 įmonių. Dvišaliame verslo forume dalyvavo daugiau kaip 30 Kazachstano verslo atstovų.
 • 2023 m. birželio 16 d. Lietuvos-Kazachstano Verslo tarybos pirmininkas bei asociacijos „Linava“ prezidentas R. Austinskas ir 8 kitų Verslo tarybos narių – „Arijus“, „Bunasta“, AB „Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija“, „Sigma Telas“, „Transporto vystymo grupė“, „Tranzito paslaugų centras“, „VPA Logistics“ ir „Centrinės Azijos projektai“ atstovai dalyvavo pastarosios bendrovės kartu su  LPK ir kitais partneriais Vilniuje surengtame Lietuvos – Centrinės Azijos šalių verslo forume ir individualių susitikimų sesijoje su Kazachstano, Uzbekistano, Kyrgyzstano, Tadžikistano ir Turkmėnistano verslo ir valdžios institucijų atstovais.
 • 2023 m. balandžio 25 d. LPK biure ir nuotoliu surengtas Lietuvos-Kazachstano verslo tarybos posėdis. Jo metu LR ambasadorius Kazachstano Respublikoje, Kirgizijos Respublikai, Tadžikistano Respublikai ir Uzbekistano Respublikai J. E. Gintautas Vasiulis pasidalino įžvalgomis apie Lietuvos ir Centrinės Azijos valstybių prekybos bei investicijų tendencijas, bendradarbiavimą šiandienių geopolitinių realijų fone. LR generalinis konsulas Almatoje Gvidas Kerušauskas pristatė pasikeitimus nacionalinių vizų išdavimo srityje – nuo 2023 m. vasario mėn. leidimai laikinai gyventi (LLG) Lietuvoje užsieniečiams išduodami ne per LR diplomatines atstovybes, o Lietuvos Migracijos departamentą. Nuo liepos 1 d. vietoj nacionalinių vizų bus išduodami LLG, suteikiantys teisę ir dirbti Lietuvoje. Posėdžio dalyviai pasidalino informacija apie pastarųjų metų įmonių pasiekimus ir planus Centrinės Azijos šalių rinkose, įžvalgomis apie bendradarbiavimo perspektyvas ir pasiūlymais dėl verslo ryšių tolesnės plėtros  šiame regione. Buvo aptarta 2023 m. planuojama verslo misija bei dalyvavimas transporto parodoje Astanoje š. m. spalį, taip pat atvykstamoji Centrinės Azijos šalių verslo misiją į Lietuvą š. birželio 14–16 d. ir galimi kiti verslo renginiai. LPK viceprezidentas ir Lietuvos-Kazachstano verslo tarybos pirmininkas Romas Austinskas įteikė ambasadoriui G. Vasiuliui LPK apdovanojimą „Už indėlį į Lietuvos verslo plėtrą“, taip pat LPK padėką generaliniam konsului Almatoje G. Kerušauskui – už iniciatyvas bei didelę pagalbą LPK ir jos nariams rengiant verslo misijas, vizitus ir susitikimus, užmezgant naudingus kontaktus su Vidurinės Azijos šalių institucijų ir verslo atstovais.
 • 2023 m. balandžio 3–7 d. LPK Lietuvos-Kazachstano verslo tarybos pirmininkas R. Austinskas, direktorius R. Kabečius ir 4 įmonių – verslo tarybos narių „Arijus“, „Bunasta“, „Sigma Telas“ ir „Tranzito paslaugų centras“ atstovai dalyvavo LPK prezidento V. Janulevičiaus vadovaujamoje verslo misijoje į Taškentą, Uzbekistaną. Buvo surengti dvišalis verslo forumas, B2B susitikimų sesija, verslo vakarienė, atskiri susitikimai su Uzbekistano Prekybos ir pramonės rūmų, Uzbekistano tarptautinių vežėjų automobiliais asociacijos (AIRCUZ), Uzbekistano Išorinės darbo migracijos agentūros, Uzbekistano IT parko vadovais, aplankytos kelios tuo metu Taškente vykusios verslo parodos. Daugiau informacijos apie šią verslo misiją yra čia.
 • 2023 m. kovo 6 d. kartu su LPK vadovais, 4 dvišalės verslo tarybos nariai susitiko su naujuoju Kazachstano ambasadoriumi Lietuvoje Timuru Urazayevu. Susitikime išsamiai aptarti dvišaliai ekonominiai ryšiai bei jų perspektyvos. Ambasadorius pažymėjo, kad Kazachstanas gerai vertina išvystytą Lietuvos transporto-logistikos infrastruktūrą, pasidžiaugė, jog abiejų šalių verslo ir kitos organizacijos kartu aktyviai dalyvauja įvairiuose europiniuose projektuose. Svečias pritarė iš LPK vadovų pusės išsakytam siekiui labiau diversifikuoti dvišalius verslo ryšius įtraukiant daugiau sektorių. Dalyvavusieji susitikime Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos ir „KLASCO“ kompanijos atstovai pakvietė ambasadorių apsilankyti Klaipėdos uoste. AB „Lietuvos geležinkeliai“ atstovas pažymėjo gerus bendrovės ryšius su Kazachstano geležinkelių įmone.
  Po susitikimo su ambasadoriumi vykusiame LPK Lietuvos-Kazachstano verslo tarybos metiniame susirinkime buvo pristatyti verslo tarybos 2022 m. veiklos ir finansiniai rezultatai, patvirtinta 2022 m. finansinė atskaitomybė ir 2023 m. veiklos bei finansinis planai.
 • 2023 m. sausio 30 d. LPK Lietuvos-Kazachstano verslo tarybos pirmininkas Romas Austinskas ir verslo tarybų direktorius Remigijus Kabečius dalyvavo LPK biure Vilniuje įvykusiame susitikime su Kazachstano transportininkų sąjungos „Kazlogistics“ generaliniu direktoriumi Erlanu Absatovu. Buvo aptartas pasirengimas 2023 m. birželio viduryje numatomai Vidurio Azijos šalių transporto ir logistikos bei kitų sektorių atstovų verslo misijai į Lietuvą. Detalesnė informacija apie šį susitikimą pateikta čia.
 • 2022 m. gruodžio 5–7 d. LPK prezidentas Vidmantas Janulevičius ir Lietuvos-Kazachstano verslo tarybos pirmininkas Romas Austinskas lankėsi Kazachstane, LR užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio vizito metu. V. Janulevičius dalyvavo ministro susitikime su Kazachstano prezidentu Kasymu Žomartu Tokajevu – aptarė ekonominio bendradarbiavimo plėtrą, galimas bendras su Kazachstanu Lietuvos ir kitų Europos valstybių investicijas į naujų išteklių tiekimą. Vizito metu Astanoje pasirašytas bendradarbiavimo memorandumas tarp LPK ir Kazachstano Nacionalinių verslininkų rūmų „Atameken“ Užsienio prekybos rūmų. Dvišalių verslo ryšių plėtros galimybes LPK prezidentas aptarė su Kazachstano pramonės ir infrastruktūros plėtros viceministru Iranu Šarchanu, prekybos ir integracijos viceministru Kairatu Torebayevu. R. Austinskas susitiko su Kazachstano transportininkų sąjungos „Kazlogistics“ ir Kazachstano kasybos ir metalurgijos įmonių asociacijos vadovybe. Susitikimuose pasidžiaugta partneriškais Lietuvos ir Kazachstano santykiais ir sutarta, kad tolimesnis šios partnerystės plėtojimas yra abipusiai vertingas.
 • 2022 m. lapkričio 25 d. LPK biure Vilniuje įvyko išplėstinis LPK Lietuvos-Kazachstano verslo tarybos posėdis. Lietuvos ambasadorius Kazachstane Gintautas Vasiulis pasisakė apie dvišalių diplomatinių ir verslo ryšių su Kazachstanu ir kitomis Centrinės Azijos šalimis plėtros aktualijas ir perspektyvas. Verslo atstovai pristatė savo įmonių interesus, verslo plėtros planus, pažymėjo ir spręstinus su Lietuvos valdžios institucijų ir diplomatinių atstovybių pagalba klausimus šio regiono rinkose. LPK verslo tarybų direktorius Remigijus Kabečius informavo apie numatomas 2023 m. LPK verslo misijas į Kazachstaną ir Uzbekistaną.
 • 2022 m. lapkričio 23 d. LPK viceprezidentas Arūnas Laurinaitis, LPK viceprezidentas ir Lietuvos-Kazachstano verslo tarybos pirmininkas Romas Austinskas ir verslo tarybų direktorius Remigijus Kabečius Kaune susitiko su Kazachstano trąšų gamybos ir prekybos įmonės „Kazphosphate“ vykdomojo direktoriaus pirmuoju pavaduotoju komercijai Assylbek Abdilkhay. Svečiui pristatyta LPK ir dvišalės verslo tarybos veikla, pasiūlyta LPK pagalba plėtojant verslo ryšius Lietuvoje ir Europos Sąjungoje. Svečias taip pat apsilankė Klaipėdos uosto direkcijoje ir krovinių krovos terminaluose.
 • 2022 m. spalio 28 d.  įvyko LPK Lietuvos–Kazachstano verslo tarybos narių ir verslo misijų į Kazachstaną ir Kirgiziją 2022 m. birželio mėn. ir į Kazachstaną 2022 m. rugsėjo mėn. dalyvių išplėstinis nuotolinis susitikimas. Aptarti šių verslo misijų rezultatai bei galimi ateities renginiai su Centrinės Azijos šalių verslo atstovais. Dalyvavo Lietuvos ambasadorius Kazachstane, Tadžikistanui ir Kirgizijai J. E. Gintautas Vasiulis, transporto atašė Gytautas Jundzila. Viena transporto sektoriaus įmonėms teikiamų paslaugų bendrovė padidino mėnesio pajamas Kazachstane keliolika tūkstančių eurų. Klaipėdos uostas iki 2022 m. pabaigos tikisi sulaukti 30 tūkst. tonų papildomų krovinių iš Kazachstano. Viena maisto produktų eksporto įmonė numato artimiausiu metu pasirašyti sutartis su pirkėjais Kirgizijoje ir Kazachstane. Kitais metais numatoma surengti LPK verslo misijas į Kazachstaną ir Uzbekistaną atsižvelgiant į įvairių verslo sektorių įmonių apklausų rezultatus.
 • 2022 m. rugsėjo 17–23 d. LPK kartu su Lietuvos generaliniu konsulatu Almatoje, Transporto inovacijų asociacija ir Kazachstano transportininkų sąjunga „Kazlogistics“ surengė verslo misiją į Kazachstaną. LPK viceprezidentas, Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ prezidentas, LPK Lietuvos-Kazachstano verslo tarybos pirmininkas Romas Austinskas skaitė pranešimą tarptautiniame transporto forume Almatoje. Verslo misijos metu Almatoje buvo suorganizuoti verslo pusryčiai su Kazachstano ir Kirgizijos verslo atstovais bei susitikimas Kazachstano nacionalinių verslininkų rūmų „Atameken“ Almatos miesto skyriuje. Lietuvos generaliniame konsulate Almatoje įvyko susitikimas su Kazachstane dirbančiais Lietuvos verslininkais, taip pat individualūs B2B susitikimai su Kazachstano verslininkais ir verslo vakarienė. Apsilankyta Kazachstano pasienyje su Kinija esančiame Khorgoso transporto ir logistikos mazge. Almatoje vykusioje rugsėjo 20-22 d. tarptautinėje transporto ir logistikos parodoje „TransLogistika“ LPK narė – Transporto inovacijų asociacija – įrengė Lietuvos įmonių jungtinį stendą, kuris buvo pripažintas geriausiu jungtinių stendų kategorijoje. Iš viso Almatoje lankėsi virš 30 Lietuvos verslo atstovų, jie sustiprino ryšius su esamais klientais, užmezgė naujus kontaktus, gavo naujų paslaugų užsakymų.
 • 2022 m. rugsėjo 2 d. surengtas išplėstinis LPK Lietuvos-Kazachstano verslo tarybos posėdis. Lietuvos ambasadorius Kazachstane Gintautas Vasiulis pristatė Kazachstano politikos ir ekonomikos aktualijas, pasidalino įžvalgomis apie Lietuvos verslo galimybes šios šalies rinkoje. Lietuvos generalinis konsulas Almatoje Gvidas Kerušauskas informavo apie vizų išdavimo Kazachstano, Kirgizijos, Tadžikistano ir Uzbekistano piliečiams statistiką bei tvarkos pokyčius. Diplomatai atsakė į posėdžio dalyvių klausimus. Savo veiklą ir interesus Kazachstano rinkoje pristatė nauji dvišalės verslo tarybos nariai, bendrovių „Bunasta“ ir „Tranzito paslaugų centras“ vadovai. Posėdyje dalyvavo 24 Lietuvos įmonių ir užsienio reikalų ministerijos atstovai.
 • 2022 m. birželio 23 d. įvyko LPK prezidento V. Janulevičiaus susitikimas su Kazachstano Respublikos ambasadoriumi Lietuvoje Viktoru Temirbajevu. Apžvelgtos pagrindinės birželio viduryje įvykusios Lietuvos verslo misijos Kazachstane temos.
 • 2022 m. birželio 14–17 d. LPK, padedant LR ambasadai Kazachstane ir generaliniam konsulatui Almatoje bei Kirgizijos Prekybos ir pramonės rūmamsLR susisiekimo ministro M. Skuodžio vizito į Kazachstaną metu surengė verslo misiją į Almatą (13 Lietuvos ir 80 vietos verslo dalyvių) ir Biškeką (10 Lietuvos ir 50 vietos verslo dalyvių). Vyko dvišaliai verslo forumai ir B2B susitikimai. Almatoje pasirašytas LPK Bendradarbiavimo susitarimas su Kazachstano transportininkų sąjunga „Kazlogistics”, jame numatyta steigti bendrą dvišalę verslo tarybą.
 • 2022 m. gegužės 11–13 d. padedant Lietuvos ambasadai Kazachstane, surengtas Lietuvos transporto verslo atstovų vizitas į Nursultaną, rengiantis LR susisiekimo ministro M. Skuodžio vizitui ir LPK verslo misijai į Kazachstaną 2022 m. birželio 14-17 d.
 • 2022 m. gegužės 10 d. suinteresuotiems LPK Lietuvos-Kazachstano verslo tarybos nariams ir LPK šakinėms asociacijoms išplatinta informacija apie “Kazachstano pramonės savaitę” Nur Sultane 2022 m. rugsėjo 21 – 23 d.
 • 2022 m. balandžio 29 d. LPK  vadovybė ir Lietuvos – Kazachstano verslo tarybos nariai susitiko su Kazachstano Respublikos užsienio reikalų viceministru Romanu Vasilenko. Susitikime buvo aptartos krovinių gabenimo koridorių perspektyvos, dvišalių verslo atsiskaitymų praktika, plieno tiekimo iš Kazachstano galimybės. Susitikime R.Vasilenko pristatė Kazachstano konstitucines politines reformas, kuriomis siekiama didinti parlamento vaidmenį, įsteigti Konstitucinį teismą, atšaukti mirties bausmę, įsteigti žmogaus teisių įgaliotinio instituciją. Kalbėta apie „naująjį ekonominį kursą“, orientuotą į verslo sąlygų gerinimą, oligopolijų ir oligarchų vaidmens mažinimą. Susitikime buvo aptarti planuojami vizitai  ir  LPK verslo misija į Kazachstaną.  LPK generalinis direktoriaus Ričardas Sartatavičius pabrėžė, kad dvišalių ekonominių santykių plėtrai labai svarbu, jog vėl  atsinaujino krovinių iš Kazachstano gabenimas per Klaipėdos uostą, taip pat įvardino keletą LPK nariams aktualių bei abipusiai spręstinų dvišalio bendradarbiavimo klausimų, susijusių su aviacijos pilotų mokymo centro steigimu Almatoje ir jo europiniu sertifikavimu, Kazachstano pradėtu taikyti mokesčiu prie pajamų šaltinio, atsiskaitant su Lietuvos įmonėmis. Lietuvos-Kazachstano verslo tarybos pirmininkas Romas Austinskas pristatė LPK Lietuvos-Kazachstano verslo tarybos veiklą, su Kazachstano transportininkų sąjunga „Kazlogistics“ steigiamą bendrą dvišalę verslo tarybą, pažymėjo Lietuvos transporto ir logistikos sektoriaus svarbą Lietuvos ekonomikai ir dvišalės prekybos plėtrai.
 • 2022 m. balandžio 26 d. vyko LPK Lietuvos-Kazachstano verslo tarybos posėdis, kuriame LR ambasadorius Kazachstane  Gintautas Vasiulis pristatė Kazachstano politikos ir ekonomikos aktualijas, Lietuvos verslo galimybes Kazachstane. Lietuvos generalinis konsulas Almatoje Gvidas Kerušauskas pateikė informaciją apie vizų išdavimą Kazachstano, Kirgizijos ir Tadžikistano piliečiams. Aptartas pasirengimas Lietuvos verslo misijai į Almatą ir Biškeką 2022 m. birželio mėn. Verslo tarybos pirmininkas Romas Austinskas pristatė 2019-2022 m. tarybos veiklą. Posėdyje buvo patvirtinti  Verslo  tarybos 2019-2021 m. finansinė ataskaita, 2022 m. veiklos bei ir finansiniai planai. Įvyko verslo tarybos pirmininko rinkimai, naujai dviejų metų kadencijai buvo perrinktas LPK viceprezidentas Romas Austinskas.
 • 2022 m. sausio 27 d. įvyko LPK Lietuvos-Kazachstano verslo tarybos narių ir Kazachstano vežėjų organizacijos KAZLOGISTIC atstovais. Susitikime aptartos bendradarbiavimo galimybės.
 • 2021 m. gruodžio 22 d. LPK generalinis direktorius Ričardas Sartatavičius ir Verslo tarybų direktorė Diliara Zarifova apsilankė Kazachstano ambasadoje, aptarė nuveiktus darbus bei tolimesnes bendradarbiavimo galimybes.
 • 2021 m. gruodžio 21 d. įvyko mišrus LPK Lietuvos-Kazachstano verslo tarybos posėdis, kurio metu buvo įvertinti 2021 m. veiklos rezultatas bei pristatytas 2022 m. veiksmų plano projektas. Verslo tarybos nariai išreiškė lūkesčius, kad 2022 m. Tarybos veikla vystysis dar sparčiau.
 • 2021 m. lapkričio 17 d. įvyko LPK Lietuvos-Kazachstano verslo tarybos posėdis, kurio metu buvo diskutuojama Lietuvos ir Kazachstano bendradarbiavimo klausimais, aptartais Tarpvyriausybinėje komisijoje. Susitikime dalyvavo Lietuvos Ambasadorius Kazachstane J.E. G. Vasiulis, Vladislavas Kondratovičius, LR Susisiekimo ministerijos kelių ir oro transporto politikos grupės vadovas.
 • 2021 m. rugsėjo 27 d. vyko susitikimas su delegacija iš Kazachstano ir Uzbekistano (Kazlogistics, TRACECA ir Kazachstano geležinkeliai KTZ Express, Uzbekistano Aircuz asociacijos). Susitikime taip pat dalyvavo ir Kazachstano ambasados patarėjas Dauren Abdikhadirov. Susitikimo metu LPK generalinis direktorius Ričardas Sartatavičius ir LT-KZ verslo tarybos pirmininkas Romas Austinskas pristatė LPK ir verslo tarybos veiklą, svečiai pristatė savo atstovaujamas veiklas,  aptartos bendradarbiavimo galimybės.
 • 2021 m. rugsėjo 17 d. vyko susitikimas su Kazachstano ambasadoriumi Lietuvoje Viktor Temirbayev, ambasados patarėju Dauren Abdikhadirov, Lietuvos Ambasadorius Kazachstane J. E. G. Vasiuliu, LR ambasados Kazachstano Respublikoje transporto atašė G. Jundzila. Jo metu aptarti TVK rezultatai bei tolimesnės bendradarbiavimo galimybės.
 • 2021 m. rugsėjo 6 d. įvyko 13-tasis Lietuvos ir Kazachstano tarpvyriausybinės ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo komisijos (TVK) posėdis, kuriame buvo aptarta ekonominio bendradarbiavimo plėtra ir naujų partnerysčių galimybės. Išsamiau: ČIA.
 • 2021 m. balandžio 8 d. vyko nuotolinis Lietuvos-Kazachstano verslo tarybos posėdis. Posėdyje aptarta politinio ir ekonominio bendradarbiavimo su Kazachstanu aktualijos ir artimiausios perspektyvos, darbo vizų išdavimo situacija. Posėdyje dalyvavo Lietuvos Ambasadorius Kazachstane J. E. G. Vasiulis, LR ambasados Kazachstano Respublikoje transporto atašė G. Jundzila, LR Generalinio konsulas Almatoje D. Vitkauskas.
 • 2021 m. sausio 21 d. įvyko Lietuvos-Kazachstano verslo tarybos nuotolinis posėdis. Posėdyje dalyvavo Lietuvos Respublikos ambasadoje Kazachstane J. E. ambasadorius Gintautas Vasiulis, kuris dėkojo LPK atstovams už organizuotą paramą Kazachstanui. Taip pat posėdyje dalyvavo Lietuvos Respublikos ambasadoje Kazachstane transporto atašė Gytautas Jundzila, kuris pristatė esamą ekonominę ir transporto situaciją Kazachstane, COVID-19 poveikį verslui ir abiejų šalių bendradarbiavimo klausimus.
 • 2020 m. gruodžio 14 d. Karagandoje suorganizuotas susitikimas, kuriame dalyvavo Kazachstano verslininkai, pramonės ir valdžios atstovai, Nacionalinių verslininkų rūmų Kazachstane „ATAMEKEN“ nariai. Jo metu įvyko labdaros perdavimas. Prie labdaros prisidėjo: UAB Sigma Telas, advokatų kontora CEE Attorneys, UAB Centrinės Azijos projektai, Aconitum, SoliTek ir BOD GROUP, Pieno žvaigždės, AB „Rokiškio sūris“, Achemos grupė, Sabalin, UAB Ad Rem, TL Nika, Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija LINAVA ir Lietuvos logistikos asociacija.
 • 2020 m. rugsėjo 30 d. įvyko Lietuvos-Kazachstano verslo tarybos susitikimas, kuriame dalyvavo Lietuvos Ambasadorius Kazachstane Gintautas Vasiulis, LPK prezidentas Vidmantas Janulevičius, Kazachstano ambasadorius Lietuvoje Viktor Temirbayev. Posėdyje aptarta Kazachstano ekonominė situacija ir Lietuvos verslo galimybės jame, planuojamos Kazachstano reformos, lietuviškų investicinių projektų Kazachstane ir kazachų verslo investicinių projektų Lietuvoje galimybės.
 • 2020 m. rugsėjo 10 d. įvyko Lietuvos-Kazachstano verslo tarybos nuotolinis posėdis. Jo metu Verslo tarybos nariai aptarė esamą ekonominę ir transporto situaciją Kazachstane, COVID-19 poveikį verslui ir abiejų šalių bendradarbiavimo klausimus. Šiame nuotoliniame posėdyje dalyvavo ir pranešimus skaitė buvęs Lietuvos ambasadorius Kazachstane Vytautas Naudužas, Transporto atašė Lietuvos Respublikos ambasadoje Kazachstane Gytautas Jundzila bei LPK atstovas Kazachstane Andrius Burba.
 • 2019 m. liepos 6 d. įvyko Lietuvos-Kazachstano verslo tarybos pirmasis posėdis. Jo metu buvo atkurta Tarybos veikla bei išrinktas naujas pirmininkas –  LPK viceprezidentas, asociacijos „Linava“ prezidentas Romas Austinskas. Prie Tarybos veiklos prisideda asmenys, sukaupę nemažai patirties dirbant Kazachstane. Verslo taryboje mintimis dalijosi Sigitas Daugirda ir Alfred Kurkul, savo įžvalgas pristatė Ambasadorius Vytautas Naudužas ir Adamas Ilkevičius. Andrius Burba priminė, kokių paslaugų galima tikėtis iš įmonės „Centrinės Azijos projektai“. Vėliau pasisakiusieji kalbėjo apie savo įmonių tikslus tokio formato susitikimuose ir išreiškė pasiryžimą dalyvauti tarybos veikloje.

Įrašykite paieškos frazę: