Lpk Logo Lt

Pramonės, žemės ūkio ir energetikos sektorių skaitmeninė transformacija Lietuvoje

Europos skaitmeninių inovacijų centras E-DIH.LT, skirtas pramonės, žemės ūkio ir energetikos sektorių skaitmeninei transformacijai Vidurio ir Vakarų Lietuvoje, kviečia minėtuose sektoriuose veikiančias įmonės kreiptis konsultacijai ir naudotis nemokamai* teikiamomis paslaugomis.

Centro konsultantai padės sėkmingai ir sparčiai žengti skaitmeninės transformacijos keliu: dalinsis ekspertinėmis žiniomis bei patars, kaip efektyviai skaitmenizuoti verslo procesus ir padidinti įmonės konkurencingumą.

Konsultacijos teikiamos dirbtinio intelekto, robotikos, daiktų interneto sistemų, adityvios gamybos,  papildytosios realybės, fotonikos technologijų, procesų valdymo sistemų, automatizavimo technologijų, darbo vietų skaitmeninimo sprendimų, išmaniųjų sensorių, valdiklių ir vykdiklių, kibernetinio saugumo sprendimų, debesų kompiuterijos technologijų, automatizuotų sandėlio valdymo sistemų ir pan. sričių klausimais.

* MVĮ – valstybės pagalba; didelėms įmonės – de minimis; viešieji subjektai – ne valstybės pagalba.
Tik atskirais atvejais klientai, suderinus iš anksto, padengia naudojimosi paslaugomis (pagal individualų poreikį) specifinius kaštus (pvz., misijos užsienyje, ekspertai iš užsienio ir pan.)

Įrašykite paieškos frazę: