Lpk Logo Lt

Ambasadoriui Gintautui Vasiuliui skiriamas apdovanojimas „Už indėlį į Lietuvos verslo plėtrą“

2023 01 26

Per pastaruosius kelerius metus LPK, su Lietuvos diplomatinių atstovybių pagalba, nuosekliai plėtojo Lietuvos verslo ryšius su Vidurinės Azijos regiono šalimis, aktyvino nuo 2019 m. atkurtą LPK Lietuvos-Kazachstano verslo tarybos veiklą, išplėtė jos narių ratą. Lietuvos pramonininkų konfederacija, reiškia padėką Lietuvos diplomatams, reziduojantiems Kazachstane bei kuruojantiems ekonominių santykių plėtrą ir su kitomis Vidurinės Azijos šalimis,  už aktyvią ir efektyvią pagalbą LPK ir jos nariams plėtojant verslo ryšius su partneriais šiame regione.

Apdovanojimas „Už indėlį į Lietuvos verslo plėtrą“, LPK Prezidiumo nutarimu, skiriamas Lietuvos ambasadoriui Kazachstano Respublikoje, Kirgizijos Respublikai, Tadžikistano Respublikai ir Uzbekistano Respublikai Gintautui Vasiuliui ‒ už aktyvų bendradarbiavimą ir pagalbą organizuojant verslo misijas, Lietuvos verslo atstovų delegacijų priėmimus, susitikimus su Kazachstano ir kitų Vidurinės Azijos šalių institucijų ir verslo atstovais.

LPK taip pat reiškia padėkas kitiems dviems Lietuvos diplomatams:

Gvidui Kerušauskui, Lietuvos Respublikos generaliniam konsului Almatoje (Kazachstano Respublika) – už iniciatyvas bei didelę pagalbą Lietuvos pramonininkų konfederacijai ir jos nariams rengiant verslo misijas, vizitus ir susitikimus, užmezgant naudingus kontaktus su Vidurinės Azijos šalių institucijų ir verslo atstovais; ir

Gytautui Jundzilai, Lietuvos Respublikos transporto atašė Kazachstano Respublikoje, Kirgizijos Respublikai, Tadžikistano Respublikai ir Uzbekistano Respublikai – už ilgametę partnerystę ir pagalbą Lietuvos transporto ir kitų sektorių įmonėms organizuojant verslo renginius bei susitikimus, teikiant aktualią Lietuvos verslui informaciją plėtojant ryšius su Kazachstanu ir kitomis Vidurinės Azijos šalimis.

Pažymėtieji Lietuvos diplomatai aktyviai dalyvavo šios verslo tarybos narių susitikimuose, informavo apie politines ir ekonomines aktualijas bei galimybes Lietuvos verslui šiame regione, taip pat padėjo suorganizuoti eilę verslo vizitų, misijų ir susitikimų su vietos valdžios atstovais ir verslo partneriais ‒ verslo atstovų vizitą 2020 m. gruodį Karagandoje, Kazachstane; LPK vadovų dalyvavimą 2021 m. rugsėjį Lietuvos ir Kazachstano tarpvyriausybinės ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo komisijos (TVK) posėdyje; Lietuvos transporto verslo atstovų vizitą į Kazachstaną 2022 m. gegužę; LPK surengtus dvišalius verslo forumus ir verslo misijas į Almatą Lietuvos susiekimo ministro Mariaus Skuodžio vizito metu ir į Biškeką 2022 m. birželio mėn., taip pat į Almatą 2022 m. rugsėjo mėn.; LPK vadovų vizitą į Astaną 2022 m. gruodžio mėn. Lietuvos užsienio reikalų ministro Gabrieliaus Landsbergio vizito metu bei susitikimus su Kazachstano prezidentu ir institucijų vadovais.

Minėtieji Lietuvos diplomatai taip pat reikšmingai padėjo rengiant LPK Bendradarbiavimo susitarimą su Kazachstano transportininkų sąjunga “Kazlogistics”, pasirašytą 2022 m. birželio mėn. Almatoje ir 2022 m. Astanoje pasirašytą Bendradarbiavimo memorandumą tarp LPK ir Kazachstano Nacionalinių verslininkų rūmų „Atameken“ Užsienio prekybos rūmų.

Susijusios naujienos

Europos verslas siunčia žinutę pirmininkavimui ES Tarybai...

2023 11 24
Original 5e9f3515 7f43 4928 B09a F663bd5f0f36

Indonezijos parlamentarai apsilankė Lietuvos pramonininkų...

2023 11 24
2023.11.23 In Parlamento Nariai Lpke 3 E1700813752707

Raginame eksportuotojus išsakyti poreikius dėl trūkstamų ...

2023 11 23
Adobestock 32789054 Scaled E1700734019261
Archyvas, Pranešimai žiniasklaidai, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[1527],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, Prane\u0161imai \u017einiasklaidai, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="499">

Įrašykite paieškos frazę: