Lpk Logo Lt

Tiekėjų skaitmeniniams projektams ieškantys lietuviai atrado skaitmeninių kompetencijų žemėlapį

2022 02 22

Tarptautinėse rinkose klientų ir tiekėjų ieškančias įmones Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA) projektas „InterInoLT“ kviečia naudotis Baltijos jūros regiono skaitmeninių kompetencijų žemėlapiu.

Remiantis geriausia tarptautine praktika sukurtas verslo teikėjų katalogas yra patogus klientų ir paslaugų teikėjų komunikacijos įrankis. Jame vartotojai gali registruoti savo verslo kompetencijas, kad juos atrastų kiti vartotojai, ir patys ieškoti, teikti užklausas bei palikti atsiliepimus įmonėms, kurių paslaugos atliepė poreikius.

Šiuo metu kompetencijų žemėlapyje užsiregistravusios 48 įmonės iš Suomijos, Latvijos, Lietuvos ir Estijos, kurioms aktualu efektyviai pasiekti partnerius tarptautinėse rinkose įvairiems skaitmenizavimo projektams įgyvendinti.

Paieška leidžia patogiai filtruoti paslaugų teikėjus pagal atstovaujamą industriją (gamyba, informacija ir komunikacija, menai, pramogos ir laisvalaikis ir pan.), aktualius verslo procesus, teikiamas paslaugas.

Beje, net ketvirtadalis šiuo metu žemėlapyje užsiregistravusių įmonių iš Lietuvos dalyvauja „InterInoLT“ projekte. Tarp jų – biotechnologijų kompanija UAB „CasZyme“, vystanti ir taikanti CRISPR Cas technologiją, UAB „Femtika“, kuri specializuojasi hibridinių mikrofabrikavimo technologijų srityje, bei UAB „Trys trečiosios“, savo klientams kurianti dirbtiniu intelektu paremtus įvairialypius procesų optimizavimo ir vaizdų apdorojimo sprendimus.

Pasak UAB „Femtika“ vadovo dr. Tito Gertaus, skaitmeninių kompetencijų žemėlapyje įmonė atsidūrė tam, kad plėstų kompanijos prekių ženklo žinomumą bei, žinoma, ieškotų naujų iššūkių vystomoms technologijoms.

„Užsienio kompanijos neretai nežino konkrečių Baltijos regiono įmonių, turinčių stiprias, patyrusias komandas, gebančias užtikrinti aukštą paslaugų kokybę už konkurencingą kainą. Tikimės, kad skaitmeninių kompetencijų žemėlapis padės padidinti mūsų įmonės žinomumą užsienio rinkose, kuriose mums patiems būtų sudėtinga atkreipti į save dėmesį“, – teigia Trijų trečiųjų“ vadovas Jonas Kubilius.

Kompetencijų žemėlapį kartu su 10 partnerių iš Baltijos jūros regiono tarptautinio „Interreg“ BSR programos projekto „InnoCAPE“ metu sukūrė Saulėtekio slėnio skaitmeninių inovacijų centras (SSSIC), koordinuojamas Saulėtekio slėnio mokslo ir technologijų parko (SSMTP).

Trijų partnerių – Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūros (MITA), Lietuvos pramonininkų konfederacijos ir Lietuvos inovacijų centro (LIC) – kartu įgyvendinama iniciatyva InterInoLT siekiama padėti Lietuvos įmonėms įsilieti į Europos inovacijų tinklą ir pritraukti lėšų inovacijoms kurti, plėtoti ir diegti Lietuvoje.

Daugiau informacijos apie InterInoLT ir ekspertų kontaktus rasite čia.

Susijusios naujienos

Europos verslas siunčia žinutę pirmininkavimui ES Tarybai...

2023 11 24
Original 5e9f3515 7f43 4928 B09a F663bd5f0f36

Indonezijos parlamentarai apsilankė Lietuvos pramonininkų...

2023 11 24
2023.11.23 In Parlamento Nariai Lpke 3 E1700813752707

Raginame eksportuotojus išsakyti poreikius dėl trūkstamų ...

2023 11 23
Adobestock 32789054 Scaled E1700734019261
Archyvas, Pranešimai žiniasklaidai, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[1756],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, Prane\u0161imai \u017einiasklaidai, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="499">

Įrašykite paieškos frazę: