Lpk Logo Lt

Pramonininkai pagerbė nusipelniusius žmones

2012 12 27

Gruodžio 21 d. Lietuvos Nacionalinėje Filharmonijoje Lietuvos pramonininkų konfederacija šventiniame Kalėdiniame renginyje pagerbė nusipelniusius žmones. Renginyje įteikti „Petro Vileišio“, „Inovacijų prizo“, „Sėkmingai dirbančios įmonės“ nominacijų apdovanojimai šalies verslo lyderiams bei nusipelniusiems piliečiams.

Renginyje dalyvavo ir apdovanojimus įteikė Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, Seimo Pirmininkas Vydas Gedvilas, Ūkio ministrė Birutė Vėsaitė. Renginyje dalyvavo Seimo, Vyriausybės nariai, diplomatinio korpuso atstovai ir šalies pramonės ir verslo įmonių vadovai.

Petro Vileišio nominacija iškiliems valstybės piliečiams

Lietuvos pramonininkų konfederacija Petro Vileišio nominacijos apdovanojimu, pagerbia Lietuvos ir užsienio piliečius, už asmeninius nuopelnus versle bei visuomeninėje veikloje bei jaunosios kartos atstovus už studijų ir mokymosi pasiekimus. LPK prezidentas Robertas Dargis ir Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius 2012 metais Petro Vileišio nominacijos apdovanojimus įteikė: AB „Lifosa“ generaliniam direktoriui Jonui Dastikui – Už šiuolaikinės chemijos pramonės vystymo pasiekimus laikantis aplinkosauginių standartų; už įmonėje sukurtus aukščiausios kokybės produktus, pelniusius vietą tarp pasaulio geriausių. Taip pat asmeninį indėlį kuriant socialiai atsakingą aplinką darbuotojams, mecenatinę paramą pilietiškumo ir bendruomeniškumo skatinimui šalyje. Lietuvos nusipelniusiam energetikos inžinieriui Pranui Noreikai – Už nuopelnus Lietuvos energetikai, statant ir plėtojant šalies elektros energijos gamybos objektus, pasišventusį ilgametį darbą siekiant optimaliausių ekonominių ir socialinių sprendimų šalies energetikoje. Taip pat Mykolo Romerio universiteto magistrantui Aisčiui Ramanauskui ir Vilniaus Jėzuitų gimnazijos moksleivei Ugnei Jakubauskaitei.

“Sėkmingai dirbanti įmonė – 2012“

Šventiniame renginyje, trijose – didelių, vidutinių ir mažų įmonių grupėse LPK prezidentas Robertas Dargis ir Seimo Pirmininkas Vydas Gedvilas apdovanojimus įteikė vertinimo komisijos atrinktoms 42 įmonėms, už sėkmingą veiklą 2012 metais.

„Sėkmingai dirbančios įmonės 2012“ buvo vertinamos pagal produkcijos ir paslaugų apimtis (metinės pajamos), pelningumą, investicijas į gamybą, eksporto apimtis (pagaminta produkcija ar suteiktos paslaugos realizuotos už Lietuvos ribų), darbo našumo rodiklius ir kitus papildomus kriterijus.

Nominacijos apdovanojimas įteiktas įmonėms:
Statybos pramonės sektorius – Lietuvos ir Čekijos UAB „Grinduva“, AB „Požeminiai darbai“, UAB „Edrija“, UAB „Wavin Baltic“, UAB „Inžineriniai tinklai“, UAB „Rudesta“, UAB „Irdaiva“, AB „YIT Kausta“, UAB „Staticus“.

Statybinių medžiagų sektorius, plastikinių gaminių ir langų gamyba – UAB „Bodesa“, UAB „Stigma“.

Medienos, baldų gamybos , medienos perdirbimo-popieriaus sektorius – UAB „Swedspan Girių Bizonas“, UAB „Pabradės kartonas“.

Pakuočių gamybos, pakavimo sektorius – UAB „Pack Klaipėda“, UAB „PakMarkas“.

Maisto pramonės sektorius – UAB „Arvi kalakutai“ KŪB, UAB “Plungės kooperatinė prekyba“, UAB „Vičiūnai ir partneriai“, AB „Vilniaus paukštynas“, AB „Kaišiadorių paukštynas“, UAB „Marijampolės pieno konservai“, AB „Kauno grūdai“, UAB „Arvi cukrus“, UAB „Mantinga“, AB „Actas“.

Aprangos, tekstilės ir odos-kailių gamybos sektorius – AB „Pakaita“, UAB „Garlita“, UAB „Vilkijos gija“, A.R. Baumilų TŪB „Klasikinė tekstilė“, UAB „Kretingos žvėrininkystės ūkis“

Spausdinimo ir leidybos sektorius – UAB „Aurika“.

Elektronikos ir mašinų gamybos sektorius – UAB „Precizika metrology”, UAB „Panevėžio Aurida“, UAB „Umega“.

Vandens tiekimo, ekologijos sektorius – UAB „Šiaulių vandenys“.

Pervežimo paslaugos krovos darbų sektorius – AB „Lietuvos geležinkeliai“, UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas“, UAB Klaipėdos jūrų kompanija „BEGA“, AB „Smiltynės perkėla“, UAB „Geležinkelio tiesimo centras“.

Chemijos pramonės sektorius – UAB „Orion Global Pet“, AB „Lifosa“.

„Inovacijų prizas 2012”

VšĮ Lietuvos inovacijų centro kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra rengiamo nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas 2012“ ekspertai paskelbė vertinimų rezultatus. Po kelių atrankos etapų iš daugiau kaip dviejų šimtų besidominčių konkursu ir 50 galutinių dalyvių, nugalėtojais nominuota 10 įmonių 2 kategorijose. Jau tradiciniu tapęs konkursas, globojamas LR Ūkio ministerijos, organizuojamas aštuntus metus iš eilės. Jo tikslas – skatinti technologinę plėtrą bei suteikti įmonėms galimybę įvertinti savo konkurencingumą ir inovatyvumą.

„Inovatyvaus produkto“ kategorijoje nugalėjo:
UAB „Acme Europe” produktas Peanut Mouse – žemės riešuto formos pelė. Tai dizaino ODM (anglų k. – original design manufacturer) inovacija, kuri leido įmonei įeiti į stilingų ir prieinamų (anglų k. – „stylish&affordable”) produktų segmentą pasaulyje.
UAB „Elinta“ produktas – elektromobilis Elinta iQ ir įkrovimo sistema CityCharge. Lyginant su esamais ir kuriamais analogais išsiskiria funkcionalumu, dizainu ir geresnėmis techninėmis savybėmis.
UAB „Rūta” šokolado muziejus. Kompleksinė paslauga laisvalaikiui su edukacine programa, akumuliuojanti naujų žinių naudojimą gamybos procese ir vartotojų dalyvavimą.
UAB „Softneta” produktas DICOM Library – gydytojams ir gydymo įstaigoms skirta sistema, kurios pagalba galima tobulėti, keistis informacija ir efektyviau gydyti pacientus.
UAB „Mantinga” produktas trintos sriubos. Nauja produktų kategorija, išsiskirianti natūraliomis maistinėmis savybėmis, funkcionalumu ir patraukliu pakuotės dizainu.

„Inovatyvios įmonės“ kategorijoje nugalėjo:
UAB „Biržų duona”. Įmonė efektyviai apjungianti lietuviškas tradicijas duonos gamyboje bei naujausias duonos gamybos technologijas.
AB „Lietuvos energija”. Įmonė, turinti formalius darinius inovacijų diegimui, naujų idėjų skatinimui ir įgyvendinimui.
UAB „Vesiga”. Įmonė gaminanti sveikus ir ekologiškus produktus, taip pat skirianti daug dėmesio produktų kokybei ir maisto saugai.
UAB „Teltonika”. Įmonė, nuolat kurianti naujus produktus bei investuojanti į jaunus specialistus.
UAB „Kelprojektas”. Įmonė, modernias technologijas taikanti kartu su šiuolaikiniais vadybos metodais, daug investuojanti į savo darbuotojus.

Apdovanojimus įmonėms įteikė ūkio ministrė B. Vėsaitė. Kasmetinį nacionalinį konkursą „Inovacijų prizas“ organizavo VšĮ Lietuvos inovacijų centras, Lietuvos pramonininkų konfederacija.

Renginyje taip Lietuvos pramonininkų konfederacijos specialia nominacija “Profesijos riteris” buvo pagerbti Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos gydymo įstaigų geriausi gydytojai, nusiplenę šalies medicinai: Prof. Elona Juozaitytė ir Prof. Vytautas Kuzminskis, Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės VšĮ “Kauno klinikos” profesoriai; Prof. Kęstutis Strupas ir Doc. Virgilijus Tarutis (Vilniaus universiteto ligoninės VšĮ “Santariškių klinikos”); Feliksas Grigalauskas, VšĮ Klaipėdos universitetinės ligoninės gydytojas ir Giedrius Šimulionis, Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministerijos Klaipėdos jūrininkų ligoninės gydytojas.

Taip pat Profesijos riterio nominacija už ilgametį ir profesionalų diplomatinės politikos ekonominių santykių kūrimo darbą – Regimantas Jablonskas Lietuvos Respublikos Užsienio reikalų ministerijos Išorinių ekonominių santykių departamento direktoriaus pavaduotojas.

Susijusios naujienos

Europos verslas siunčia žinutę pirmininkavimui ES Tarybai...

2023 11 24
Original 5e9f3515 7f43 4928 B09a F663bd5f0f36

Indonezijos parlamentarai apsilankė Lietuvos pramonininkų...

2023 11 24
2023.11.23 In Parlamento Nariai Lpke 3 E1700813752707

Raginame eksportuotojus išsakyti poreikius dėl trūkstamų ...

2023 11 23
Adobestock 32789054 Scaled E1700734019261
Archyvas, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"signature":"9874198ac12149bb29a3740491eeb18e","user_id":2,"time":1711471143,"lang":"lt","post__not_in":[4206],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="499">

Įrašykite paieškos frazę: