Lpk Logo Lt

Pramonininkai pagerbė nusipelniusius 2013 metais

2013 12 23

Gruodžio 20 d. Lietuvos Nacionalinėje Filharmonijoje Lietuvos pramonininkų konfederacija šventiniame Kalėdiniame renginyje pagerbė nusipelniusius žmones. Renginyje įteikti „Petro Vileišio“, „Inovacijų prizo“, „Sėkmingai dirbančios įmonės“, “Profesijos riterio” nominacijų apdovanojimai šalies verslo lyderiams bei nusipelniusiems piliečiams.

 Renginyje dalyvavo ir apdovanojimus įteikė Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius, Ūkio ministras Evaldas Gustas. Renginyje dalyvavo Seimo, Vyriausybės nariai, diplomatinio korpuso atstovai ir šalies pramonės ir verslo įmonių vadovai.

Petro Vileišio nominacija iškiliems valstybės piliečiams studentams ir moksleiviams

Lietuvos pramonininkų konfederacija Petro Vileišio nominacijos apdovanojimu, pagerbia Lietuvos ir užsienio piliečius, už asmeninius nuopelnus versle bei visuomeninėje veikloje bei jaunosios kartos atstovus už studijų ir mokymosi pasiekimus. LPK prezidentas Robertas Dargis ir Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius 2013 metais Petro Vileišio nominacijos apdovanojimą įteikė: prezidentui Valdui Adamkui – už nepriklausomos, atviros ir modernios Lietuvos valstybės kūrimą, indėlį stiprinant pramonės ir verslo įmonių žinomumą Europoje ir Pasaulyje; Antanui Vytautui Andrulioniui – už nuopelnus išsaugant ir plėtojant šalies inžinerinę pramonę, asmeninį indėlį atkūriant Lietuvos pramonininkų konfederaciją, ilgametį pasiaukojamą darbą Alytaus krašto pramonininkų asociacijai; taip pat Vytauto Didžiojo universiteto stundentui Mantui Jurgučiui – už indėlį kuriant ir stiprinant jaunimo organizacijas, verslumą skatinančias ir verslo pradžios iniciatyvas jaunimui ir Rietavo Lauryno Ivinskio gimnazijos moksleiviui ir mokinių prezidentui Lukui Kornelijui Vaičiakui – už gerą mokymąsi, aktyvią visuomeninę veiklą, finansinio raštingumo iniciatyvų sklaidą, savanorystę gydymo įstaigose ir projektuose.

„Inovacijų prizas 2013”

VšĮ Lietuvos inovacijų centro kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija ir Mokslo, inovacijų ir technologijų agentūra rengiamo nacionalinio konkurso „Inovacijų prizas 2013“ ekspertai paskelbė vertinimų rezultatus. Po kelių atrankos etapų iš daugiau kaip dviejų šimtų besidominčių konkursu ir 64 galutinių dalyvių, nugalėtojais nominuota 10 įmonių 2 kategorijose.

Inovatyvaus produkto kategorijoje apdovanojimai įteikti: UAB „Algoritmų sistemos“ produktas – SINT.AS. Tai naujos kartos lietuviškos šnekos sintezatorius, skirtas masiniam naudojimui ir įgarsinantis lietuvišką tekstą (ištisą ar dalimis) pasirinktinu greičiu.
UAB „De Futuro“ produktas – iPulsus – tai širdies darbo bei fizinio aktyvumo stebėjimo sistema, apjungianti sveikatos mokslų, medžiagotyros bei elektronikos žinias ir įglintanti realizuoti sveikos gyvensenos nuostatas.
UAB „Precizika Metrology“ produktas – precizinis limbų ir kampo keitiklių kalibravimo komparatorius, integruojantis aukščiausio tikslumo mechatronines sistemas, kalibravimo paklaidų minimizacijos techninius ir matematinius sprendimus.
UAB „SEMS Technologies” produktas – „SEMSeye”. Tai žmonių srautų skaičiavimo sprendimas, paremtas išskirtiniais techniniais-technologiniais algoritmais ir turintis platų pritaikomumą (parduotuvės, muziejai, viešasis transportas, viešosios erdvės.).

Inovatyvios įmonės kategorijoje apdovanojimai įteikti: UAB DOCLOGIX, AB Kaišiadorių paukštynas, UAB SCHMITZ CARGOBULL BALTIC, AB Snaigė, UAB Terekas.

“Sėkmingai dirbanti įmonė – 2013“

Šventiniame renginyje, trijose – didelių, vidutinių ir mažų įmonių grupėse LPK prezidentas Robertas Dargis ir Ūkio ministras Evaldas Gustas apdovanojimus įteikė vertinimo komisijos atrinktoms 34 įmonėms, už sėkmingą veiklą 2013 metais.

Nominacijos apdovanojimas įteiktas įmonėms:
Statybos pramonės sektorius: Lietuvos ir Čekijos UAB „Grinduva“, AB „Požeminiai darbai“, UAB „Inžineriniai tinklai“, UAB „Rudesta“,AB „Eurovia Lietuva“, UAB „voestalpine VAE Legetecha“, UAB „Staticus“, AB „Montuotojas“, UAB „Plungės lagūna“.
Statybinių medžiagų sektorius, plastikinių gaminių ir langų gamyba: UAB „Bodesa“, UAB „Milsa“.
Medienos, baldų gamybos , medienos perdirbimo sektorius: UAB „IDW“.
Pakuočių gamybos, pakavimo sektorius: UAB „Pack Klaipėda“, UAB „PakMarkas“.
Maisto pramonės sektorius: AB „Vilniaus paukštynas“, AB „Kaišiadorių paukštynas“, AB „Kauno Grūdai“, UAB „Agrosfera“, AB „Actas“.
Aprangos, tekstilės sektorius: AB „Pakaita“, UAB „Vilkijos gija“, A.R. Baumilų TŪB „Klasikinė tekstilė“.
Elektronikos ir mašinų gamybos sektorius: UAB „Vilniaus lokomotyvų remonto depas“, UAB „Umega“, UAB „Iremas“, UAB „Selteka“, UAB „Kauno energetikos remontas“, UAB „Panevėžio Aurida“,UAB „Terekas“.
Pervežimo paslaugos, krovos darbų sektorius: AB „Lietuvos geležinkeliai“, UAB Klaipėdos jūrų kompanija “BEGA”.
Chemijos pramonės, biotechnologijos, kosmetikos-farmacijos sektorius, sveikatingumo ir poilsio paslaugos: UAB „Sicor Biotech“, UAB Ruvera, UAB Raminora (SPA Vilnius SANA).

„Sėkmingai dirbančios įmonės 2013“ buvo vertinamos pagal produkcijos ir paslaugų apimtis (metinės pajamos), pelningumą, investicijas į gamybą, eksporto apimtis (pagaminta produkcija ar suteiktos paslaugos realizuotos už Lietuvos ribų), darbo našumo rodiklius ir kitus papildomus kriterijus.

„Garbės Aukso ženklas“ ir “Profesijos riteris”

Renginyje Lietuvos pramonininkų konfederacijos specialiomis nominacijomis „Garbės Aukso ženklas“ už ilgametį unikalios technologijos manekenų ir aukštos kokybės prekybinių baldų gamybos sistemos sukūrimą, socialiai atsakingų iniciatyvų rėmimą, už indėlį į Lietuvos pramoninikų konfederacijos pagerbtas UAB „IDW“ ir UAB „IDW metalas mediena“ steigėjas ir generalinis direktorius, Lietuvos krepšinio lygos prezidentas Remigijus Milašius.

“Profesijos riteris” už nuopelnus ir veiklos rezultatus kovojant su nusikalstamumu, tobulinant šios veiklos srities teisinę bazę, pavyzdingą ir nepriekaištingą tarnybą apdovanota Ingrida Baužytė, Nerijus Kontenis, Darius Žvironas, taip pat Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos gydymo įstaigų geriausi gydytojai, nusipelnę šalies medicinai: Aleksandras Mačiulis, Gražina Stanislava Drąsutienė, Vytautas JAŠINSKAS.

Susijusios naujienos

Europos verslas siunčia žinutę pirmininkavimui ES Tarybai...

2023 11 24
Original 5e9f3515 7f43 4928 B09a F663bd5f0f36

Indonezijos parlamentarai apsilankė Lietuvos pramonininkų...

2023 11 24
2023.11.23 In Parlamento Nariai Lpke 3 E1700813752707

Raginame eksportuotojus išsakyti poreikius dėl trūkstamų ...

2023 11 23
Adobestock 32789054 Scaled E1700734019261
Archyvas, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[4159],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="499">

Įrašykite paieškos frazę: