Lpk Logo Lt

LPK pristato EBPO atliktos Lietuvos ekonominės apžvalgos ataskaitos santrauką

2016 03 24

LPK ekonomikos ekspertai pateikia kovo 15 d. Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) atliktos pirmosios Lietuvos ekonominės apžvalgos ataskaitos santrauką.

 

 

Santraukoje apžvelgiamos šios EBPO ekspertų analizuotos sritys: verslo aplinka ir konkurencingumas, mokesčių politika, švietimo ir mokslo sistemos reforma, inovacijų ir technologijų plėtra, darbo rinka, energetika, transportas ir infrastruktūra, eksportas ir investicijos, migracija ir demografija. LPK ekspertai taip pat pateikia savo papildomus vertinimus ir pasiūlymus.

EBPO ataskaita siekta nustatyti, kokį poveikį ilgalaikiam šalies ekonomikos augimui ir makroekonominei padėčiai turi ūkio sektoriams taikomi sprendimai. Dokumentas orientuotas  į fiskalinės ir finansų politikos, integracinio augimo skatinimo, produktyvumo didinimo ir kitų sričių vertinimą bei rekomendacijas.

Ataskaitą kovo 15 d. Vyriausybei pristatė į Lietuvą atvykęs EBPO generalinis sekretorius Angelas Gurria.

Su pilnomis EBPO ataskaitomis galite susipažinti čia:

Visas LPK rengiamas ekonomines apžvalgas galite rasti ČIA.

Susijusios naujienos

„BusinessEurope“ tyrimas rodo būtinybę skubiai reformuoti...

2024 02 13
Nick Abrams Ftkfx3xzicc Unsplash

Startavo KURSUOK.lt: verslas sveikina ir viliasi didesnės...

2024 01 26
Andrew Neel Qlqnalpe0ra Unsplash

V. Janulevičius: Rekordinio akcizo istorijoje – šviesa tu...

2024 01 24
V. Janulevičius
Archyvas, Darbo rinka, Demografija, EBPO, Eksportas, energetika, inovacijos, konkurencingumas, migracija, Mokesčių politika, Švietimas ir mokslas, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[3786],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, Darbo rinka, Demografija, EBPO, Eksportas, energetika, inovacijos, konkurencingumas, migracija, Mokes\u010di\u0173 politika, \u0160vietimas ir mokslas, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="501">

Įrašykite paieškos frazę: