Lpk Logo Lt

LPK jungiasi prie iniciatyvos Ukrainos verslo plėtrai ir stiprinimui

2023 12 06

Gruodžio 2 d. Vilniuje Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) generalinis direktorius Ričardas Sartatavičius drauge su Ukrainos ambasadoriumi Lietuvoje Petro Bešta pasirašė bendradarbiavimo memorandumą dėl informacijos sklaidos portale NAZOVNI. Ukrainos užsienio reikalų ministerijos iniciatyva sukurtoje, įmonėms skirtoje skaitmeninėje platformoje NAZOVNI pateikiami ir nuolat atnaujinami verslo pasiūlymai, siekiant padėti Ukrainos verslui atrasti naujus verslo partnerius ir plėsti eksporto rinkas, skatinti mokymo programų mainus, prekybos misijas ir pan.

Kaip pažymėjo LPK generalinis direktorius, didžiąją dalį memorandume numatomų priemonių, tokių kaip dvišalius verslo forumus, informacinę pagalbą, verslo misijas ir vizitus be kt. LPK įgyvendina jau nuo 2015 metų, aktyviai veikiančioje LPK Lietuvos ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo su Ukraina verslo taryboje.

„Lietuvos pramonininkų konfederacija nuo pat karo pradžios nuosekliai remia Ukrainą. Ne tik telkiame pagalbą nukentėjusiems, bet ir stipriname ekonominius ryšius, siekdami prisidėti prie kaip įmanoma spartesnio Ukrainos atstatymo proceso. LPK tapo viena iš pirmųjų organizacijų, pasirašiusiųjų deklaraciją Ukraine Business Compact, kurioje išreiškėme pasirengimą dalyvauti Ukrainos atstatyme. Taip pat aktyviai prisidedame prie Ukrainos pramonininkų ir verslininkų lygos (USPP/ULIE) europinės politikos plėtros. Dėsime pastangas, kad ir platforma NAZOVNI taptų dar vienu instrumentu, kuris padėtų stiprinti mūsų partnerius Ukrainoje”, – pažymėjo R. Sartatavičius.

Kviečiame įmones naudotis NAZOVNI platforma: https://nazovni.online/en

Susijusios naujienos

V. Janulevičius: Vienintelis kelias nugalėti rusiją

2024 02 26
Ukrainos Karys 65523d1a64b79

Rukloje pristatytas Kijeve gaminamas visureigis SHERP: si...

2024 02 07
Sherpukas Dar

Išplėstiniame Lietuvos-Ukrainos verslo tarybos posėdyje a...

2023 12 15
Img 0828
bendradarbiavimas, memorandumas, NAZOVNI, Ukraina"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[1374],"category_name":"Naujienos","tag":"bendradarbiavimas, memorandumas, NAZOVNI, Ukraina","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="20">

Įrašykite paieškos frazę: