Lpk Logo Lt

Lietuvos įmonių dalyvavimas tarptautinėje subrangos MIDEST 2016 parodoje

2016 11 14

MIDEST 2016, pasaulyje pirmaujanti pramonės metalo apdirbimo, plastiko, elektronikos subrangos paroda, šiais metais vyko 46-ąjį kartą lapkričio  8-11 dienomis Paryžiuje Nord  Villepinte parodų centre.  MIDEST  2016 parodą iškilmingai atidarė Prancūzijos Respublikos Prezidentas François Hollande, lydimas Christophe Sirugue, Ūkio ir finansų ministerijos  valstybės sekretorius pramonei.

Paroda pritraukė 1603 dalyvius iš 39 šalių, išlaikant tą patį dalyvių skaičių, kaip ir praėjusiais metais. Prancūzų dalyvių subrangovai sudarė  liūto dalį – 994 įmonės, kad atitinka  62% visų dalyvių.  34 070 specialistai iš visų pramonės sektorių ir 78 šalių atvyko į parodą su jais susitikti. Svarbu atžymėti, kad dalyvių nuomonė  yra tokia, kad šie lankytojai buvo labai kvalifikuoti ir tiksliniai, siūlydami realias verslo perspektyvas.

Lietuvos inžinerinę  pramonę Midest 2016 parodoje atstovavo Lietuvos pramonininkų konfederacija “ bendrame stende  kartu su gamybinėmis inžinerinės pramonės įmonėmis – UAB „Arginta Engineering“, UAB „Vildeta“, UAB „Jutrix“, UAB „Metalistas“, UAB „Stevila“, UAB „Baltic Comri Technologies“.  UAB „Jutrix“ ir UAB „Metalistas“ jau trečią kartą dalyvavo šioje parodoje ir įmonių atstovai tvirtino, kad dalyvauti šioje parodoje yra tikslinga vien dėl to, kad Prancūzija – tai didžiulė rinka, o reiškia ir didelės galimybės, tik reikia įdėti nemažai pastangų, kad pritraukti ją, įrodant savo privalumus bei gebėjimus ja pasinaudoti.  Midest 2016 parodoje iš Lietuvos atskiruose stenduose dalyvavo elektronikos prietaisų gamintoja UAB „Esemda“ ir viena didžiausių metalo apdirbimo įmonių Lietuvoje AB „Astra“. Pasak AB „Astra“ generalinio direktoriaus p.Vaido Liesionio puikiai kalbančio prancūzų kalba ir turinčio savo užsakovus bei užmegztus stiprius verslo santykius  šioje šalyje teigia, kad  „Prancūzija viena neabejotinai patraukliausių šalių pasaulyje ir natūralu, kad Lietuvos verslininkai žvelgia į Prancūziją su susidomėjimu ir ne tik turistiniais sumetimais. Žinoma, kalbėtis su prancūzais jų gimtąja kalba yra didelis pliusas, ypač pirmame susipažinimo ir pripažinimo etape, bet susikalbėti galima ir angliškai“.  Tam pritaria ir Lietuvos Respublikos Ambasados Prancūzijoje Pirmoji sekretorė Sandra Brikaitė, kuri apsilankė LPK bendrame stende ir nuoširdžiai pagyrė Lietuvos dalyvių skoningai įrengtą stendą bei gausų dalyvių būrį. P.Sandros teigimu „Prancūzija yra ekonomiškai išsivysčiusi šalis, turinti didelę, įvairialypę ir rafinuotą vartotojų bazę. Stiprus gamybos sektorius iš užsienio importuoja aukštos kokybės detales ir kuria aukštą pridėtinę vertę valstybei. Įėjimas į Prancūzijos rinką yra gana sudėtingas ir nelengvas, bet būtinas nuoseklumas veiksmuose ir  aiškūs tikslai bei siekiai. Prancūzija gali girtis pasaulinio garso kompanijomis, bet būtent smulkusis ir vidutinis verslas yra ta erdvė, kurioje aiškiausiai matomos Prancūzijos verslo vertybės. 98% Prancūzijos įmonių yra nedidelės – tai  mažas ir vidutinis verslas.  Jam būdingos pagrindinės vertybės: pagarba klientui, produkto pagaminimas laiku,  inovacijų kultūra, noras sukurti ką nors originalaus“.

Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos regioninės plėtros fondo.

Susijusios naujienos

Europos verslas siunčia žinutę pirmininkavimui ES Tarybai...

2023 11 24
Original 5e9f3515 7f43 4928 B09a F663bd5f0f36

Indonezijos parlamentarai apsilankė Lietuvos pramonininkų...

2023 11 24
2023.11.23 In Parlamento Nariai Lpke 3 E1700813752707

Raginame eksportuotojus išsakyti poreikius dėl trūkstamų ...

2023 11 23
Adobestock 32789054 Scaled E1700734019261
Archyvas, Foto Tomas Razmus"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[3530],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, Foto Tomas Razmus","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="499">

Įrašykite paieškos frazę: