Lpk Logo Lt

Kviečiame dalyvauti konkurse „Pakuočių sektoriaus lyderiai 2016“

2016 09 14

Pirmą kartą Lietuvoje rengiamo konkurso, kurį organizuoja VšĮ „Pakuočių tvarkymo organizacija“, tikslas – skatinti įmones į pakuotes pažvelgti kūrybiškai, inovatyviai ir atsakingai, kuriant kuo draugiškesnę aplinkai pakuotę, kuri būtų pakartotinai naudojama arba lengvai perdirbama į naują pakuotę.

Konkurse kviečiami dalyvauti pakuočių sistemos dalyviai: gamintojai ir importuotojai, pakuočių gamintojai, savivaldybės ir regioniniai atliekų tvarkymo centrai bei atliekų tvarkytojai. Konkursui galima pristatyti praėjusiais ir šiais metais įgyvendintas arba šiuo metu įgyvendinamas veiklas, projektus, kurie vienaip ar kitaip susiję su pakuočių ar pakuočių atliekų tvarkymo sistemos tobulinimu, vystymu.

Pagal savo veiklos pobūdį, dalyviai suskirstyti į 4 grupes. Kiekviena grupė gali pretenduoti į 3 skirtingas nominacijų kategorijas, tarp kurių ir švietimo iniciatyvos, ir modernūs technologiniai sprendimai. Visas kategorijas vienija siekis mažinti neigiamą pakuočių poveikį aplinkai.

Nugalėtojų laukia originalūs prizai ir viešumas

Nugalėtojai bus paskelbti ir apdovanoti 2016 m. lapkričio mėnesį VšĮ Pakuočių tvarkymo organizacijos metinės konferencijos metu. Geriausiųjų laukia ne tik diplomai ir originalūs prizai, bet ir jų pasiekimų pristatymas plačiajai visuomenei. Informacija apie konkurso nugalėtojus bus skelbiama įvairiose žiniasklaidos priemonėse, jie įgys teisę apie savo laimėjimą skelbti rinkodaros tikslais.

Konkurso rengėjai ragina visus susidomėjusius skubėti teikti paraiškas, kurios priimamos iki š. m. rugsėjo 30 d. Jas vertins patyrusių ekspertų komisija. Dalyvavimas konkurse „Pakuočių sektoriaus lyderiai 2016“ yra nemokamas.

Konkurso sąlygos, dalyvio paraiškos anketa ir visa kita išsami informacija skelbiama organizatorių interneto svetainėje www.pslyderiai.lt.

Lietuvos pramonininkų konfederacija yra šio konkurso partnerė. Taip pat konkursą palaiko Kauno technologijos universitetas (KTU), Lietuvos atsakingo verslo asociacija (LAVA), Lietuvos darbdavių konfederacija, Lietuvos komunalininkų ir atliekų tvarkytojų asociacija (LKATA), „Papyrus Lietuva“.

Susijusios naujienos

Keičiasi Lietuvos pramonininkų konfederacijos administrac...

2024 02 19
Admin Ajax

Apdovanoti 2023 m. „Lietuvos metų gaminiai“

2023 12 13
P1415185

Europos verslas siunčia žinutę pirmininkavimui ES Tarybai...

2023 11 24
Original 5e9f3515 7f43 4928 B09a F663bd5f0f36
Aplinkosauga, Archyvas, Konkursas, LPK narių naujienos, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[3598],"category_name":"Naujienos","tag":"Aplinkosauga, Archyvas, Konkursas, LPK nari\u0173 naujienos, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="499">

Įrašykite paieškos frazę: