Lpk Logo Lt

Išplėstiniame Lietuvos-Ukrainos verslo tarybos posėdyje aptarti Ukrainos atstatymo projektai

2023 12 15

Š. m. gruodžio 15 d. vyko nuotolinis išplėstinis Lietuvos-Ukrainos verslo tarybos posėdis, kurį  Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) tradiciškai organizuoja kartu su LPK seseriška Ukrainos pramonininkų ir verslininkų sąjunga (USPP).

LPK prezidentas Vidmantas Janulevičius sveikindamas susirinkusius pasidžiaugė posėdžio išvakarėse paskelbta žinia – Ukrainos deryboms dėl narystės Europos Sąjungoje uždegta žalia šviesa. V. Janulevičius glaustai apžvelgė šiemet vykusius susitikimus, užsimezgusio dvišalio bendradarbiavimo iniciatyvas, jau vykdomus ir dar tik planuojamus Ukrainos atstatymo projektus. Aptarti ne tik nuveikti darbai, bet diskutuota ir  apie planus.

Renginyje taip pat pasisakė Lietuvos Centrinės projektų valdymo agentūros (CPVA) ir Statybų sektoriaus vystymo agentūros (SSVA) atstovai, abiejų valstybių ambasadoriai. Aptarti infrastruktūros atstatymo poreikiai Ukrainoje, taip pat abiejų šalių bendradarbiavimas vykdant atstatymo projektus. Posėdyje dalyvavo ir praktikai – konkrečių įmonių atstovai, pristatę idėjas-galimybes, ką, kur ir kaip būtų galima pasitelkti atstatymo procese.

„Taip norėtųsi patikėti prošvaiste. Bet. Gyvybiškai svarbi 50 mlrd. Eur vertės ES parama Ukrainai – užblokuota, vis dar pakibusi ir 61 mlrd. dolerių JAV pagalba. Tačiau tai ne priežastis nuleisti rankas, tai – signalas mums visiems „spausti“ maksimalias pastangas“, – sakė LPK prezidentas.

Susijusios naujienos

V. Janulevičius: Vienintelis kelias nugalėti rusiją

2024 02 26
Ukrainos Karys 65523d1a64b79

Rukloje pristatytas Kijeve gaminamas visureigis SHERP: si...

2024 02 07
Sherpukas Dar

LPK kreipėsi į Lietuvos Prezidentą dėl Lenkijos vežėjų pr...

2023 12 11
Truck On The Highway
Ukraina, Ukrainos atstatymas, USPP, Verslo taryba"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[4332],"category_name":"Naujienos","tag":"Ukraina, Ukrainos atstatymas, USPP, Verslo taryba","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="16">

Įrašykite paieškos frazę: