Lpk Logo Lt

Europos Komisijos Ekonomikos ir finansų reikalų generalinio direktorato atstovė susitiko su LPK vykdomuoju direktoriumi

2018 11 30

Garbių užsienio svečių vizitais Lietuvos pramonininkų konfederacijoje (LPK) gausų lapkritį  finalizavo Europos Komisijos Ekonomikos ir finansų reikalų generalinio direktorato (DG ECFIN) generalinio direktoriaus pavaduotojos Kerstin Jorna apsilankymas. Vienos dienos darbinio vizito atvykusi Europos Komisijos atstovė susitiko LPK vykdomuoju direktoriumi Ričardu Sartatavičiumi.

K. Jorna atsakomybėje yra keletas ECFIN geografinių padalinių. Vienas iš jų stebi, analizuoja ir prognozuoja Lietuvos ekonomikos padėtį. Viešėdama Lietuvoje K. Jorna susitiko daugiausiai su valstybės valdžios institucijų atstovais. Popiet atvyko į LPK, kur drauge su R. Sartatavičiumi aptarė Lietuvos verslo bei profsąjungų santykius ir jų plėtrą, Europos Komisijos atstovė domėjosi Lietuvos darbo rinkos situacija. Taip pat buvo kalbama apie korporatyvinių investicijų mastą Lietuvoje, aptartos valstybės paskatos investavimui ir kiti klausimai.

 

 

Susijusios naujienos

Keičiasi Lietuvos pramonininkų konfederacijos administrac...

2024 02 19
Admin Ajax

„BusinessEurope“ tyrimas rodo būtinybę skubiai reformuoti...

2024 02 13
Nick Abrams Ftkfx3xzicc Unsplash

V. Janulevičius: Kas atsitiko su Estija ir kokias pamokas...

2024 02 06
Woman Writing In A Notebook
Archyvas, Darbo rinka, ekonomika, ES, investicijos, lpk, Pranešimai žiniasklaidai, Verslas, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[2824],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, Darbo rinka, ekonomika, ES, investicijos, lpk, Prane\u0161imai \u017einiasklaidai, Verslas, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="502">

Įrašykite paieškos frazę: