Lpk Logo Lt

Apskritojo stalo diskusija: Europos semestras ir šaliai skirtos reformų ir investicijų rekomendacijos

Konferencija
2024 03 12 09:30 | Gedimino pr. 16, Vilnius

Europos ekonomikos ir socialinių reikalų komiteto (EESRK) Europos semestro grupė (ESG) šiuo metu tęsia 2021 m.[1] pradėtą darbą – konsultavimąsi su ES valstybių narių nacionalinėmis ekonomikos ir socialinių reikalų tarybomis, socialiniais partneriais ir pilietinės visuomenės organizacijomis svarbia Europos semestro tema „Reformų ir investicijų pasiūlymai ir jų įgyvendinimas valstybėse narėse. Ką mano organizuota pilietinė visuomenė? (2023–2024 m. Europos semestro ciklas)“.

Lietuvoje apskritojo stalo diskusija tema Europos semestras ir šaliai skirtos reformų ir investicijų rekomendacijos: efektyvumas, tikslingumas, įgyvendinamumas. Pilietinės visuomenės nuomonė“ bus surengta 2024 m. kovo 12 d., antradienį, 10.00–13.00 val. Europos Komisijos atstovybėje, Gedimino pr. 16, Vilniuje.

Po konsultacijų bus parengta nuomonė savo iniciatyva, kuri turėtų būti priimta 2024 m. balandžio 24–25 d. EESRK plenarinėje sesijoje.

KLAUSIMYNAS

——————————————————————————-

[1] Buvo surengtos dar trys konsultacijos: po pirmosios buvo priimta EESRK rezoliucija „Organizuotos pilietinės visuomenės dalyvavimas nacionalinių ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo planų procesuose. Kas veiksminga, o kas ne?“ (2021 m. vasario mėn.), po antrosios – EESRK rezoliucija „Organizuotos pilietinės visuomenės dalyvavimas nacionalinių ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo planų procesuose. Kaip jį galėtume pagerinti?“ (2022 m. gegužės mėn.), o po trečiosios – EESRK nuomonė savo iniciatyva dėl patikimos Europos semestro reformos (2023 m. gegužės mėn.). Be to, 2023 m. rugsėjo mėn. EESRK priėmė nuomonę „Naujos ekonomikos valdymo taisyklės“ ir vertinimo ataskaitą dėl EGADP laikotarpio vidurio vertinimo.

Įrašykite paieškos frazę: