100 Lietuvos verslo metų, istorijų ir asmenybių
Kaip atsirado verslas? Kas yra verslas? Kokia yra verslo filosofija? Kaip kito verslo padėtis Lietuvoje per pastaruosius 100 metų? Kas yra verslininkas ir iš kur jis atėjo į verslą Lietuvoje? Kokią įtaką šalies verslui turi lietuvių išeivija? Kaip verslininką vertina visuomenė, kolegos, politikai? Kokios įsimintiniausios Lietuvos verslo istorijos ir ryškiausios asmenybės? Kaip verslą ateityje įsivaizduoja patys verslininkai? Kuo skiriasi verslo savininkas nuo verslo vadybininko? Kas yra verslo aristokratija? ryškiausios asmenybės? Kaip verslą ateityje įsivaizduoja patys verslininkai? Kuo skiriasi verslo savininkas nuo verslo vadybininko? Kas yra verslo aristokratija?
2018 m. švenčiamas Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečio jubiliejus paskatino išsamiau ir kitaip nei įprasta pažvelgti į Lietuvos valstybės verslo istorijos raidą ir pasiekimus, verslo asmenybių įtaką ir nuopelnus šaliai. Visais laikais verslas buvo kiekvienos valstybės vystymosi pamatas, progreso variklis, tvirtybės šaltinis, turintis milžiniškos įtakos klestėti kitoms sritims: kultūrai, švietimui, mokslui, socialiniam gyvenimui, karybai. Dviejų tomų leidinyje ieškosime atsakymų į niekada anksčiau viešai neatsakytus, o gal ir neužduotus klausimus.
Šioje knygoje ne tik ieškosime atsakymų į svarbiausius klausimus apie Lietuvos verslą 1918–2018 m. , bet ir papasakosime, kaip kito šalies verslo filosofija, verslo paveikslas ir rodikliai, visuomenės požiūris, kas veikė ir turėjo įtakos Lietuvos verslui, kokį vaidmenį vaidino išeivijos verslininkai.
Leidėjas:
VšĮ Leidybos idėjų centras