Lpk Logo Lt

Verslo ir pramonės patariamasis komitetas (BIAC)

Business At Oecd Logo Square Black 300x253

Verslo ir pramonės patariamasis komitetas (BIAC) yra pasaulinis verslo organizacijų tinklas, veikiantis prie Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO). BIAC narės yra EBPO šalių narių didžiausios verslo organizacijos.

Lietuva BIAC nare tapo 2018 metais. Dalyvavimas BIAC veikloje suteikia Lietuvos verslui galimybę dalyvauti apie 40-ties darbo grupių veikloje, gauti informaciją apie EBPO politinę veiklą, diskutuoti svarbiausiais EBPO klausimais, dalyvauti konsultacijose su EBPO bei teikti rekomendacijas.

Šiuo metu LPK dalyvauja BIAC komitetų bei darbo grupių veikloje pagal atskirus sektorius ir interesus (biotechnologijų, chemijos pramonės, užsienio prekybos, konkurencijos, vystymo, ekonominės politikos, švietimo, darbo santykių, energetikos, aplinkos, maisto pramonės, sveikatos apsaugos, valdymo, IT, investicijų, nano technologijų, mokesčių ir t.t.).

2022 m. BIAC paskyrė LPK Agromaisto ir bioekonomikos komiteto pirmininkę Kristiną Šermukšnytę-Alešiūnienę BIAC Maisto ir žemės ūkio komiteto vicepirmininke.

Daugiau informacijos:

Įrašykite paieškos frazę: