Lpk Logo Lt

Susitikime su Moldovos Respublikos ambasadoriumi Lietuvoje aptartos šalių bendradarbiavimo galimybės

2023 06 06

Birželio 6 d. Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) biure lankėsi Moldovos Respublikos ambasadorius Lietuvoje Emil Druc. Susitikime dalyvavo LPK prezidentas Vidmantas Janulevičius ir LPK generalinio direktoriaus pavaduotojas, atstovas prie tarptautinių organizacijų Gintaras Morkis.

Ambasadorius kalbėjo, jog įžvelgia poreikį ir galimybes LPK ir Moldovos verslo organizacijų bendradarbiavimui. Kaip stipriausias potencialias partnerės įvardino Europos verslo asociaciją, Užsienio investuotojų asociaciją, Moldovos darbdavių asociaciją bei Pramonės ir prekybos rūmus.

Susitikimo metu taip pat buvo apsikeista informacija apie ekonominę situaciją šalyse bei aktualijas pramonėje, energetikos srityje.

Moldovos ambasadorius ypač domėjosi atsinaujinančios energetikos plėtros pasiekimais Lietuvoje bei elektros energijos saugojimo galimybėmis. LPK prezidentas pasidalijo patirtimi, pasiekimais ir klaidomis, kurių nepavyko išvengti, ir pažymėjo, kad Lietuva šioje srityje galėtų būti sektinas pavyzdys Moldovai, siekiančiai energetinės nepriklausomybės bei norinčiai vystyti žaliąją energetiką.

Susitikime sutarta dėl tolimesnio bendravimo pramonei ir verslui svarbiais klausimais.

Susijusios naujienos

E. Stonkutė: Ką šiais metais laiške Kalėdų Seneliui norėt...

2023 12 19
Luann Hunt R6r8jxhtwik Unsplash

Vidmantas Janulevičius: Ar bus Lietuvoje karas?

2023 12 12
Paulius Andriekus T0rm6josiw4 Unsplash

Mokslininkai, institucijų ir pramonės atstovai aptarė Lie...

2023 12 08
Matthias Heyde Abgyl Ue5xo Unsplash
Archyvas, Moldova, pramonė, Susitikimas, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[1419],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, Moldova, pramon\u0117, Susitikimas, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="500">

Įrašykite paieškos frazę: