Lpk Logo Lt

Startavo jau ketvirtasis „Sorainen“ pro bono programos „Shared Mission“ sezonas

2023 04 03

„Shared Mission“ programa yra metinė teisės firmos „Sorainen“ pro bono iniciatyva, kurios metu teikiamos nemokamos teisinės ir mokesčių paslaugos programoje dalyvaujančioms organizacijoms, siekiančioms inovatyviais projektais skatinti gerovę savo šalyje ir visame regione. Kasmet skiriama virš 100 000 eurų „Shared Mission“ ir kitoms pro bono iniciatyvoms.

Šių metų programoje daugiausia dėmesio skiriama inovatyviems tvarios energijos projektams. Dalyvauti kviečiamos organizacijos, vykdančios veiklą įvairiuose sektoriuose. Jei kuriate novatoriškus projektus, orientuotus į atsinaujinančios ir švarios energijos sprendimus, vystote ar diegiate energiją taupančias technologijas ar kitaip prisidedate prie tvarios energetikos skatinimo – „Sorainen“ yra pasirengę jums padėti įgyvendinti jūsų idėjas.

Paraiškas dalyvauti programoje taip pat gali teikti įvairius inovatyvius projektus įgyvendinančios organizacijos.

Kokios pagalbos galite sulaukti?

„Shared Mission“ dalyviai konsultuojami visais teisės ir mokesčių klausimais teisės firmos „Sorainen“ jurisdikcijoje – nuo organizacijos įkūrimo ir sutarčių rengimo iki duomenų apsaugos ir intelektinės nuosavybės klausimų. Atrinktiems programos dalyviams per kalendorinius metus bus suteiktas sutartas valandų skaičius konsultacijoms, kurių metu bus galima aptarti bet kokius teisinius klausimus, išskyrus ginčų sprendimo.

Kas gali dalyvauti programoje?

Dalyvauti programoje kviečiamos NVO, įmonės, vyriausybines agentūros, startuoliai ir kitos organizacijos.

Projektai gali būti tarptautiniai ar įgyvendinami vietos lygiu. Iniciatyvos, apimančios visas regiono šalis, yra ypač laukiamos.

Paraišką dalyvauti programoje teikite ČIA.

Paraiškos dalyvauti „Shared Mission“ programoje priimamos nuo kovo 27 d. iki balandžio 16 d.

Jei turite papildomų klausimų, susisiekite  el. paštu probono@sorainen.com

Susijusios naujienos

Keičiasi Lietuvos pramonininkų konfederacijos administrac...

2024 02 19
Admin Ajax

Europos verslas siunčia žinutę pirmininkavimui ES Tarybai...

2023 11 24
Original 5e9f3515 7f43 4928 B09a F663bd5f0f36

Indonezijos parlamentarai apsilankė Lietuvos pramonininkų...

2023 11 24
2023.11.23 In Parlamento Nariai Lpke 3 E1700813752707
Archyvas, LPK nariams aktualu, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[1475],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, LPK nariams aktualu, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="499">

Įrašykite paieškos frazę: