Lpk Logo Lt

Šiauliuose pagerbti nusipelnę verslo bendruomenės nariai

2018 09 06

Šiauliuose 5-ojoje Šiaulių pramonininkų asociacijos (ŠPA) organizuojamoje istorinės asmenybės – Chaimo Frenkelio – vardo konferencijoje tradiciškai pagerbti labiausiai nusipelnę Šiaulių verslo atstovai.

Prieš pradedant konferenciją „Pasaulį kuria ir keičia lyderiai“, renginio organizatorius ŠPA prezidentas, Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) viceprezidentas, Alvydas Stulpinas sukvietė bendruomenės narius ir svečius tradiciškai pagerbti Ch. Frenkelį. Nunešę gėlių prie vieno iš sėkmingiausio ir labiausiai nusipelniusio Lietuvos verslininko paminklo, renginio dalyviai susirinko Ch. Frenkelio viloje, kurioje vyko lyderystės temai skirta konferencija.

Sveikinimo kalboje LPK vykdomoji direktorė Lina Minderienė pasidžiaugė, kad pirmoji jos, kaip LPK administracijos vadovės, kelionė yra į Lietuvos pramonės lopšiu tituluojamus Šiaulius.

„Gera žinoti, kad Šiaulių regionas ne tik seka savo giliomis pramonės tradicijomis. Šiandien veržlūs ir inovatyvūs Šiaulių verslai ir jų vedliai gyvena tuo, kuo alsuoja pažangiausios pasaulio bendrovės – ketvirtosios pramonės revoliucijos iššūkiais. Technologinių lūžių amžiuje ypatinga svarba tenka dialogui. Mūsų, Lietuvos pramonininkų konfederacijos, užduotis ir mano darbų prioritetas – puoselėti visų pusių dialogą. Tam kad verslo bendruomenei taptų lengviau kalbėtis su politikais apie valstybės ateitį, jos vystymo kelią ir kasdienes problemas“, – sakė L. Minderienė.

LPK administracijos vadovė padėkojo nusipelniusiems Šiaulių verslininkams, kurie veikdami vieningai ir demonstruodami įsipareigojimą kartu spręsti valstybei svarbius klausimus, padeda stiprinti suvokimą, kad verslas yra šios bendruomenės dalis, dirbanti ir kurianti Lietuvos labui.

Konferencijos dalyvius pasveikino Ūkio ministras Virginijus Sinkevičius, Šiaulių miesto meras Artūras Visockas, Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis.

Renginyje LPK „Garbės Aukso ženklais“ buvo pagerbtas bendrovės „Šiaulių vandenys“ generalinis direktorius Jonas Matkevičius ir bendrovės „Elga“ direktorius Ramūnas Volbekas. LPK apdovanojimas Profesijos riteris įteiktas bendrovės „Aderlita“ direktoriui Dainiui Latvėnui.

Nuotrauka: fotog. R. Jurgaičio, „Lietuvos žinios“

 

 

Susijusios naujienos

LPK pagerbė nusipelniusius KPA įmonių vadovus

2024 04 12
0e2a0178

Keičiasi Lietuvos pramonininkų konfederacijos administrac...

2024 02 19
Admin Ajax

Į LPK šventę rinkosi verslo ir politikos elitas: vakaras ...

2023 12 14
Vakaras Renginys (111 Of 139)
Apdovanojimai, Archyvas, lpk, LPK narių naujienos, Pranešimai žiniasklaidai, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"signature":"9874198ac12149bb29a3740491eeb18e","user_id":2,"time":1711471143,"lang":"lt","post__not_in":[2892],"category_name":"Naujienos","tag":"Apdovanojimai, Archyvas, lpk, LPK nari\u0173 naujienos, Prane\u0161imai \u017einiasklaidai, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="500">

Įrašykite paieškos frazę: