Lpk Logo Lt

Rusijos agresijos alinamai Ukrainai reikalinga mūsų visų pagalba

2022 12 21
Šie metai mus suvienijo netikėtu būdu. Daugeliui žinojimas apie tebesitęsiančią alinančią Rusijos agresiją Ukrainoje neleidžia jaukiai panirti į šventinį laukimą ar buitinius prieššventinius rūpesčius. Pasaulis, ištikus tokiems globaliems sukrėtimams, laiko tarpusavio pagalbos egzaminą.
.
Sunkumus įveiksime ir toliau ieškodami galimybių padėti dabar kenčiantiems. Dar karo pradžioje Lietuvos pramonininkų konfederacija, pasitelkdama bendradarbiavimą su Ukrainos ambasada ir tarpininkaudama su kt. institucijomis, galėjo prisidėti užtikrinant, kad parama būtų paskirstoma tikslingiau. Tuomet LPK koordinuojamam fondui įmonės aukojo pinigines sumas, taip pat teikė paramą maisto produkcija, neatlygintinas logistikos paslaugas. Pristatėme dešimtis vilkikų su maisto produktais, taip pat apsaugos priemonių (šalmų, liemenių, pirmosios pagalbos rinkinių, turniketų, minkštųjų neštuvų) ir Lietuvoje pagamintų žieminių striukių Ukrainos kariuomenei. Iš fondo lėšų įsigyti užklotai Ukrainos vaikams, taip pat dalis lėšų skirta nevyriausybinės organizacijos „Ukrainos moterų gvardija” informaciniams projektams, skirtiems Ukrainos kovai už laisvę ir suverenitetą bei kovai su Rusijos skleidžiama dezinformacija remti. Konfederacijos nariai taip pat teikė nemokamas transporto paslaugas ir dideliais kiekiais aukojo produktus. Paramą daugelis mūsų įmonių teikė ir savarankiškai, tiesiogiai paramos gavėjams Ukrainoje arba per nevyriausybines organizacijas. Skaičiuojame, kad buvo suteikta prekių ir paslaugų už maždaug 3 mln. eurų.
.
Dėkojame visoms įmonėms ir jų darbuotojams, aktyviai įsitraukusiems į pagalbos Ukrainai veiklą – savanoriaujantiems ar aukojantiems Blue / Yellow for Ukraine, Lietuvos Raudonasis Kryžius / Lithuanian Red Cross ir kt. organizacijoms.
.
Lietuvos pramonininkų konfederacijos gauta padėka yra kartu ir priminimas sau bei visiems – kiek daug dar galime ir turime nuveikti, kad ateinantys metai būtų šviesesni. Nesustokime ir padėkime!
..

Susijusios naujienos

Rukloje pristatytas Kijeve gaminamas visureigis SHERP: si...

2024 02 07
Sherpukas Dar

Išplėstiniame Lietuvos-Ukrainos verslo tarybos posėdyje a...

2023 12 15
Img 0828

LPK kreipėsi į Lietuvos Prezidentą dėl Lenkijos vežėjų pr...

2023 12 11
Truck On The Highway
Archyvas, parama, Pranešimai žiniasklaidai, Ukraina, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[1547],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, parama, Prane\u0161imai \u017einiasklaidai, Ukraina, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="500">

Įrašykite paieškos frazę: