Lpk Logo Lt

Rukloje pristatytas Kijeve gaminamas visureigis SHERP: siūloma gaminti Lietuvoje

2024 02 07

Vasario 2 d. Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) kartu su partneriais – Ukrainos pramonininkų ir verslininkų sąjunga (USPP) – Rukloje pristato Ukrainoje, Kijeve, gaminamą kompaktišką taktinį 4WD visureigį SHERP.

Kaip nurodo gamintojai, visureigiai SHERP yra unikalūs savo pravažumu: jie gali įveikti pelkėtas vietoves, ledą, turi amfibijos savybes – gali judėti vandenyje.

Pasak LPK prezidento Vidmanto Janulevičiaus, LPK nusprendė pristatyti šį visureigį Lietuvos specialiosioms tarnybos bei kariuomenei, taip pat ir suinteresuotiems gamintojams, norėdama padėti šį visureigį gaminantiems ukrainiečiams susirasti tinkamus partnerius Lietuvoje

„Manau, kad tokio tipo visureigio paklausa yra kaip niekada aktuali dabartinėmis geopolitinėmis aplinkybėmis ne tik Lietuvai, bet ir aplinkinėms šalims. Tad ilguoju periodu, manau, jis galėtų būti surenkamas, o vėliau ir gaminamas Lietuvoje, jei toks poreikis regiono valstybėse būtų įvertintas. Tikiu, kad tokiu būdu galime padėti ir Ukrainos gamintojams, ir sustiprinti pajėgumus savo šalyje“, – sako V. Janulevičius.

Šių visureigių gamykla, atidaryta Kijeve 2015 m., didžiuojasi išskirtinės kokybės sertifikatais ir gamybos patentais daugiau nei 100 pasaulio valstybių.

Original A5cfb6e8 E8da 4f65 B58f Cee5bb8e7da6

Susijusios naujienos

Išplėstiniame Lietuvos-Ukrainos verslo tarybos posėdyje a...

2023 12 15
Img 0828

LPK kreipėsi į Lietuvos Prezidentą dėl Lenkijos vežėjų pr...

2023 12 11
Truck On The Highway

LPK jungiasi prie iniciatyvos Ukrainos verslo plėtrai ir ...

2023 12 06
Lt Ua Mou (1)
SHERP, Ukraina, USPP, visureigis"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[4466],"category_name":"Naujienos","tag":"SHERP, Ukraina, USPP, visureigis","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="15">

Įrašykite paieškos frazę: