Lpk Logo Lt

RINKIS PREKĘ LIETUVIŠKĄ 2024

Konferencija
2024 10 11 00:00 | Žalgirio arena

UAB „Ekspozicijų centras“ jau spalio 11–13 d. kviečia dalyvauti Lietuvos gamintojų parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2024“ ir atrasti tai, už ką mūsų šalies gamintojai vertinami kaip vieni geriausių Europoje! Parodos tikslas – pristatyti Lietuvoje sukuriamus gaminius ir teikiamas paslaugas, skatinti lietuviškų produktų vartojimą, stiprinti šalies gamintojų ir jiems aktualių paslaugų, įrangos tiekėjų bendradarbiavimą.

Tradiciškai, šių metų parodoje iškilminguose apdovanojimuose, aukso medaliais bus įvertinti ir apdovanoti šių metų geriausieji: maisto ir gėrimų, kosmetikos, buitinės chemijos bei lengvosios pramonės gaminiai. Kiekvienos iš šių apdovanojimų kategorijų laimėtojai išrenkami iš anksto paskelbtame konkurse. Išskirtine proga pasinaudoti ir tapti geriausiai įvertintais gaminiais 2024-iais bei teikti savo gaminamus produktus komisijos vertinimui gali tik parodos dalyviai. Su praėjusių metų parodos aukso medalių laureatais galite susipažinti ČIA.

Parodos organizatoriai kviečia Jus apsvarstyti galimybę pristatyti savo verslą parodoje „Rinkis prekę lietuvišką 2024“, kuri Žalgirio arenoje vyks Spalio 11–13 dienomis.

Kviečiame pasižvalgyti į praėjusių metų parodos akimirkas: https://www.youtube.com/watch?v=7_tVyxp8YyI

Daugiau informacijos apie parodą: https://www.parodos.lt/dalyviams/rinkis-preke-lietuviska-2024/

Parodos registracija: https://vvs.parodos.lt/registration/115/lt

Parodos Rinkis prekę lietuvišką 2024 pristatymas

Įrašykite paieškos frazę: