Lpk Logo Lt

Raginame eksportuotojus išsakyti poreikius dėl trūkstamų prekinio kredito draudimo ir eksporto finansavimo paslaugų | INVEGA

2023 11 23

UAB „Investicijų ir verslo garantijos“ (INVEGA), bendradarbiaudama su UAB „Civitta“, atlieka prekinio kredito draudimo ir eksporto finansavimo priemonių Lietuvos rinkoje poreikio vertinimą. Vertinimu siekiama išanalizuoti šiuo metu rinkoje siūlomas prekinio kredito draudimo ir eksporto finansavimo priemones ir produktus bei pasiūlyti trūkstamas prekinio kredito draudimo ir eksporto finansavimo paslaugų alternatyvas, valstybei dalyvaujant rinkos sąlygomis ir (ar) kaip valstybės pagalbos teikėjai.

Jeigu esate eksportuotojas ir matote, kad galėtumėte eksportuoti dar daugiau, tačiau to negalite padaryti dėl ribotų ar neteikiamų eksporto finansavimo ar prekinio kredito draudimo paslaugų Lietuvos rinkoje, būtent dabar yra geriausias metas išreikšti savo poreikius. Jūsų atsakymai taps svariu argumentu INVEGAI vertinant poreikį kurti naujas finansines priemones, o dar svarbiau – kokias konkrečiai finansines priemones pasiūlyti, siekiant paskatinti Lietuvos įmones eksportuoti.

Kviečiame jus pasinaudoti šia galimybe ir užpildyti apklausos anketą, kuri patalpinta šioje nuorodoje: https://forms.gle/Lo77BqoXRVmQDfGq8.

Jūsų atsakymų laukiame iki 2023-11-30.

Susijusios naujienos

Keičiasi Lietuvos pramonininkų konfederacijos administrac...

2024 02 19
Admin Ajax

E. Stonkutė: Ką šiais metais laiške Kalėdų Seneliui norėt...

2023 12 19
Luann Hunt R6r8jxhtwik Unsplash

Europos verslas siunčia žinutę pirmininkavimui ES Tarybai...

2023 11 24
Original 5e9f3515 7f43 4928 B09a F663bd5f0f36
Archyvas, Eksportas, finansavimas, INVEGA, LPK nariams aktualu, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[1319],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, Eksportas, finansavimas, INVEGA, LPK nariams aktualu, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="499">

Įrašykite paieškos frazę: