Lpk Logo Lt

Prie Lietuvos pramonininkų konfederacijos prisijungė dar 3 nauji nariai

2020 08 25

Rugpjūčio 25 d. Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidiumo posėdžio metu buvo patvirtinti trys nauji organizacijos nariai: Inovatyvios farmacijos pramonės asociacija, Biodegalų asociacija, Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacija.

„Sveikinu naujų narių įsiliejimą į mūsų organizaciją. Bendruomeniškumas, bendravimas ir veikimas kartu ir šiuo atveju ne tik atstovaujant verslo  interesus, bet ir veikiant kaip socialiai atsakingai bendruomenei yra labai svarbus“, – pabrėžia LPK prezidentas.

Inovatyvios farmacijos pramonės asociacija (IFPA) veiklą pradėjo 1997 m. spalį, o šiuo metu ji vienija 17 narių – inovatyvių farmacijos kompanijų ir jų atstovybių, registruotų Lietuvoje. IFPA atstovauja inovatyvios farmacijos pramonės kūrėjus ir gamintojus Lietuvoje, remiančius modernią ir tvarią sveikatos apsaugos sistemą.

Biodegalų asociacija – organizacija, vienijanti biodegalų gamintojus ir atstovaujanti gamintojų interesams įvairiose valstybinėse ir kitose suinteresuotose institucijose, teikia visuomenei informaciją apie biodegalus.

Lietuvos atsinaujinančių išteklių energetikos konfederacija –  šiuo metu vienija Lietuvoje veikiančias organizacijas, atstovaujančias pagrindines atsinaujinančios energetikos rūšis. Organizacija atstovauja atsinaujinančią energetiką Lietuvoje ir siekia, kad energija būtų gaminama iš aplinkai draugiškų, vietinių, atsinaujinančių energijos išteklių.

Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) – skėtinė verslo asociacija, vienijanti 51 šakinę ir 5 regionines asociacijas visose lietuvišką produkciją gaminančiose pagrindinėse pramonės šakose. Konfederacijai priklauso ne tik dauguma Lietuvos gamybos įmonių, bet ir moksliniai tiriamieji institutai, mokymo įstaigos. LPK yra nepriklausoma, nepolitinė, skaidriai verslo interesus Lietuvoje atstovaujanti organizacija.

Susijusios naujienos

Keičiasi Lietuvos pramonininkų konfederacijos administrac...

2024 02 19
Admin Ajax

R. Balanaškienė – pirmoji Lietuvos atstovė Europos inovac...

2024 01 26
Rima 2023 Eic

Europos verslas siunčia žinutę pirmininkavimui ES Tarybai...

2023 11 24
Original 5e9f3515 7f43 4928 B09a F663bd5f0f36
Archyvas, lpk, Nariai, Nauji nariai, Pranešimai žiniasklaidai, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[2303],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, lpk, Nariai, Nauji nariai, Prane\u0161imai \u017einiasklaidai, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="499">

Įrašykite paieškos frazę: