Lpk Logo Lt

„Philip Morris Baltic“ ir „Philip Morris Lietuva“ šešerius metus iš eilės pelno „Top Employers Institute“ geriausio darbdavio apdovanojimą

2020 02 11

Geriausi pasaulyje darbdaviai sudaro galimybes mokytis, augti ir siekti karjeros, skatina lyderystę, vyrams ir moterims už lygiavertį darbą moka vienodą atlyginimą, vertina darbuotojų pasiekimus, aktyviai dirba, kad sumažintų savo veiklos neigiamą įtaką gamtai. Ir tai tik keli kriterijai, kuriais pasižymi geriausiais darbdaviais pasaulyje tituluojamos kompanijos.

Tarp tokių kompanijų patenka ir virš 700 žmonių Lietuvoje įdarbinančios kompanijos „Philip Morris Lietuva“ ir „Philip Morris Baltic“.

„Philip Morris Baltic“ Žmonių ir kultūros vadovės Baltijos šalims Astos Sakalauskaitės teigimu, kompanija pasauliniu mastu aktyviai siekia ambicingo tikslo – pasitelkdama mokslą, inovacijas ir technologijas siekia sukurti ateitį be cigarečių dūmų ir pereina prie bedūmių tabako gaminių. Transformuojant verslą, talentų pritraukimas, įgalinimas bei išlaikymas tapo dar svarbesniu uždaviniu.

„Nuolat investuojame į darbuotojus bei kuriame aplinką, kurioje kiekvienas žmogus turi vienodas galimybes augti, mokytis ir siekti karjeros. Siekdami išlaikyti konkurencinį pranašumą, stebime rinką ir nuolat adaptuojame darbo aplinką, atsižvelgdami į visuomeninius, kartų, technologijų ir kitus pokyčius, kad mūsų esamiems bei būsimiems darbuotojams būtų užtikrintos geriausios sąlygos. Labai džiaugiamės, kad pastangos yra įvertinamos – esame pripažįstami vienu geriausių darbdavių ne tik Lietuvoje ir Europoje, bet ir pasaulyje“, – pasakojo A. Sakalauskaitė.

„Philip Morris“ vykdomos talentų valdymo, darbuotojų įdarbinimo, veiklos valdymo, skatinimo, atlygio programos yra kasmet audituojamos ir įvertinamos tarptautinių organizacijų. Šiemet jau šešerius metus iš eilės „Philip Morris Baltic“ ir „Philip Morris Lietuva“ kompanijos gavo prestižinius nepriklausomo Nyderlandų instituto „Top Employers Institute“ geriausio darbdavio (angl. „Top Employer“) Lietuvoje, Europoje ir pasaulyje sertifikatus bei pateko tarp 1500 geriausių organizacijų pasaulyje, veikiančių daugiau nei 118 pasaulio šalių.

Be to, nuo 2017 metų „Philip Morris“ kompanijos Lietuvoje pradėjo vykdyti bedūmio darbdavio programą –rūkantiems darbuotojams teikia pagalbą metant rūkyti bei atsisakant nikotino, o tiems, kurie neketina mesti rūkyti – informaciją apie mažiau žalingas alternatyvas. Įmonės vykdoma bedūmio darbdavio programa 2019 metų pabaigoje buvo audituota nepriklausomos audito kompanijos TUV Austria ir įmonėms suteiktas bedūmio darbdavio sertifikatas.

„Įgyvendindami savo strategijas esame linkę pasitelkti nepriklausomus profesionalus, kurių objektyvus įvertinimas leidžia pasitikrinti, ar einame teisingu keliu, ir identifikuoti tobulintinas sritis. Džiugu, kad Lietuvoje daugėja darbdavių, kurie siekia būti įvertinti remiantis objektyviais kriterijais pagal tarptautiniu mastu pripažintų organizacijų naudojamas metodologijas. Kuo daugiau kompanijų Lietuvoje sukoncentruos dėmesį į darbuotojų gerovę, tuo geresnė darbo aplinka bus sukurta šalyje“, – teigė A.Sakalauskaitė.

Siekdama mažinti šalyje vyraujantį atotrūkį tarp vyrų ir moterų atlyginimų, „Philip Morris“ Lietuvoje vykdo vienodo atlygio politiką – ir vyrai, ir moterys turi vienodas galimybes atsiskleisti bei siekti karjeros, o už lygiavertį darbą gauna vienodą atlygį. Be to, kompanija aktyviai dirba, kad sumažintų veiklos neigiamą įtaką gamtai – Klaipėdoje veikiantis fabrikas gamina produkciją, visiškai neteršdamas aplinkos oro, ir yra maksimaliai draugiškas gamtai.

„Philip Morris Lietuva“ – pirmasis užsienio investuotojas Lietuvoje. Nuo 1993-ųjų Lietuvoje veikianti įmonė yra ir trečias didžiausias šalies mokesčių mokėtojas. Per pastarąjį dešimtmetį bendrovės „Philip Morris Lietuva“ ir „Philip Morris Baltic“ į Lietuvos valstybės biudžetą sumokėjo daugiau kaip du milijardus eurų įvairių mokesčių.

 

 

 

Susijusios naujienos

LPK pagerbė nusipelniusius KPA įmonių vadovus

2024 04 12
0e2a0178

Keičiasi Lietuvos pramonininkų konfederacijos administrac...

2024 02 19
Admin Ajax

Į LPK šventę rinkosi verslo ir politikos elitas: vakaras ...

2023 12 14
Vakaras Renginys (111 Of 139)
Apdovanojimai, Archyvas, lpk, LPK narių naujienos, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"signature":"9874198ac12149bb29a3740491eeb18e","user_id":2,"time":1711471143,"lang":"lt","post__not_in":[2464],"category_name":"Naujienos","tag":"Apdovanojimai, Archyvas, lpk, LPK nari\u0173 naujienos, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="500">

Įrašykite paieškos frazę: