Lpk Logo Lt

„Philip Morris Baltic“ ir „Philip Morris Lietuva“ kompanijoms Lietuvoje suteikti geriausio darbdavio sertifikatai

2019 03 04

Philip Morris Baltic“ ir „Philip Morris Lietuva“ kompanijos Lietuvoje gavo nepriklausomo Nyderlandų instituto „Top Employers Institute“ geriausio darbdavio (angl. Top Employer) sertifikatus.

Šis sertifikatas suteikiamas nepriklausomam auditui įvertinus organizacijoje įgyvendinamas žmogiškųjų išteklių programas ir darbuotojams užtikrinamas darbo sąlygas. Objektyviais kiekybiniais bei kokybiniais parametrais pagal itin griežtą šio instituto metodologiją yra analizuojama, kaip pritraukiami ir išlaikomi talentai, kokias mokymosi ir tobulėjimo programas kompanija įgyvendina, kaip įvertinami darbuotojų pasiekimai bei kaip už juos atlyginama, kaip skatinama lyderystė, planuojama karjera ir pan.

„Top Employers Institute“ generalinio direktoriaus David Plink teigimu, ši geriausias darbo sąlygas užtikrinančių kompanijų sertifikavimo programa yra puiki galimybė bendrovėms pamatyti, kaip jos atrodo šalies, Europos ir net pasaulio kontekste.

„Struktūruotas auditas su aiškia sertifikavimo metodologija ir kriterijais leidžia objektyviai įvertinti kompanijose įgyvendinamas žmogiškųjų išteklių programas ir išrinkti darbdavius, kuriems, drąsiai galime sakyti, darbuotojai yra pirmoje vietoje. Tokios kompanijos verčia kitus darbdavius pasitempti ir gerina darbo aplinką“, – pasakoja D.Plink.

„Top Employer Lithuania” ir „Top Employer Europe” sertifikatus „Philip Morris Lietuva“ ir „Philip Morris Baltic“ gauna penktus metus iš eilės, o „Top Employer Global” abi kompanijos sertifikuojamos trečius metus iš eilės. Šiemet prie geriausių darbdavių sertifikavimo proceso prisijungė daugiau kompanijų Lietuvoje, kartu atsirado galimybė šiuos darbdavius reitinguoti šalies viduje. Abi „Philip Morris“ kompanijos Lietuvoje lyderiauja žmogiškųjų išteklių ir kultūros praktikų įgyvendinime.

UAB „Philip Morris Baltic“ Žmonių ir kultūros vadovė Baltijos šalims Asta Sakalauskaitė džiaugiasi, jog vis daugiau darbdavių Lietuvoje siekia būti įvertinti remiantis objektyviais kriterijais pagal tarptautiniu mastu pripažintos organizacijos naudojamą metodologiją. Kuo daugiau kompanijų Lietuvoje sukoncentruos dėmesį į objektyvią darbuotojų gerovę, tuo geresnė darbo aplinka bus sukurta šalyje.

„Kadangi šiuo metu mūsų kompanijoje vyksta verslo transformacija – nuo cigarečių gamybos pereinama prie inovatyvių bedūmių tabako produktų, talentų pritraukimas ir išlaikymas yra viena svarbiausių kompanijos strateginių krypčių. Suprasdami, jog žmonės yra didžiausia kompanijos vertybė, nuolat ieškome naujų sprendimų, kaip dar labiau pagerinti darbo sąlygas, sukurti darbuotojams galimybių tobulėti bei siekti karjeros. Šie gauti sertifikatai tik patvirtina, kad einame teisinga kryptimi“, – sakė A.Sakalauskaitė.

Šiemet geriausio darbdavio sertifikatus gavo daugiau nei 1500 kompanijų iš 118 šalių visame pasaulyje. Visos sertifikuojamos bendrovės yra vertinamos pagal aukščiausius tarptautinius „HR Best Practices Survey“ standartus. Geriausio darbdavio sertifikatai suteikiami vieneriems metams.

Apie „Top Employers Institute“

„Top Employers Institute“ yra tarptautinė organizacija, vertinanti kompanijose įgyvendinamas žmogiškųjų išteklių praktikas.

Tyrime dalyvaujančios įmonės turi atitikti griežtus talentų valdymo strategijų kūrimo, darbo jėgos planavimo, naujų darbuotojų integravimo, mokymosi ir tobulėjimo programų, atlyginimų bei priedų sistemų sudarymo ir lyderystės ugdymo sritims taikomus kriterijus.

Tarptautinės audito bendrovės „Grand Thornton” atliekamas auditas užtikrina gautų rezultatų skaidrumą ir vientisumą.

Susijusios naujienos

Vidmantas Janulevičius. Diskusijoje dėl MMA ir vėl alergi...

2024 06 19
Saad Chaudhry Ynm4kstg78i Unsplash

Vidmantas Janulevičius. ECB ir palūkanos: kai vietoje šal...

2024 06 07
Dsc 3767

Reformų Barometras 2024: pesimistinis Europos konkurencin...

2024 03 20
Reform Barometer Cover Page Lpk
Archyvas, konkurencingumas, LPK narių naujienos, Pranešimai žiniasklaidai, Verslas, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"signature":"9874198ac12149bb29a3740491eeb18e","user_id":2,"time":1711471143,"lang":"lt","post__not_in":[2747],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, konkurencingumas, LPK nari\u0173 naujienos, Prane\u0161imai \u017einiasklaidai, Verslas, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="502">

Įrašykite paieškos frazę: