Lpk Logo Lt

Pasitikrinkite, ar jūsų įmonei verta naudoti superkompiuterio išteklius

2017 03 27

VU Matematikos ir informatikos fakultetas dalyvauja projekte SESAME Net, kuris skatina superkompiuterių technologijų naudojimą mažo ir vidutinio dydžio įmonių veikloje. 2017 m. kovo mėnesį projekto dalyvių pastangomis buvo sukurtas ir pateiktas naudojimui įrankis (HPC4SME), skirtas įvertinti mažų ir vidutinių įmonių galimybes ir poreikį naudoti superkompiuterio (HPC) išteklius savo veiklos tobulinimui.

2017-03-23_Sesame_schemaDaugelis įmonių neįvertina galimybių padidinti savo pelną ir veiklos efektyvumą naudojant naujausias technologijas. Viena iš priežasčių – toks vertinimas ilgai užtrunka ir yra sudėtingas procesas. Dėl to SESAME Net sukūrė įrankį, kuris šį procesą padarė lengvai prieinamą internetu visoms Europos įmonėms. Pradinė metodikos koncepcija iš pradžių buvo sukurta Slovakijos įmonėje Arctur, vėliau, kartu su kitais projekto partneriais, šis įrankis buvo tobulinamas ir pritaikomas kuo daugiau Europos įmonių.

Šis įrankis padės HPC centrams ir valstybinėms organizacijoms įvertinti mažų ir vidutinių įmonių (toliau – MVĮ) potencialą bei skatinti naudoti inovatyvius debesų kompiuterijos ir HPC sprendimus savo veikloje.

Vertinimo proceso rezultatas yra automatiškai generuojama ataskaita, kurioje pateikiamos MVĮ nauodjimosi naujausiomis technologijomis stipriosios ir silpnosios pusės bei rekomendacijos.

Norėdami sužinoti, ar jūs ir jūsų organizacija gali efektyviai pasinaudoti HPC ir debesų kompiuterijos paslaugomis atlikite šiuos 4 paprastus veiksmus:

1 žingsnis: registruokitės puslapyje www.network.sesamenet.eu (registracija anglų kalba)
Užpildykite formą ir pasirinkite HPC centrą, kuris jums padės vertinimo proceso eigoje.

2 žingsnis: užpildykite klausimyną
Iškilus klausimams galite gauti pagalbą on-line ar susisiekus su HPC centru.

3 žingsnis: gaukite rezultatus
Jums bus automatiškai sugeneruota vertinimo ataskaita su rekomendacijomis, atsižvelgiant į jūsų pateiktus atsakymus.

4 žingsnis: pasinaudokite rekomendacijomis
Įmonės turi galimybę bendradarbiauti su ekspertais iš pasirinktų HPC centrų, konsultuotis, dalyvauti mokymuose ir kita.

Prisijunkite prie SESAME Net bendruomenės čia: www.network.sesamenet.eu.

Susijusios naujienos

Keičiasi Lietuvos pramonininkų konfederacijos administrac...

2024 02 19
Admin Ajax

ES ministrai priėmė bendrąją poziciją dėl Net zero pramon...

2023 12 12
Juan Encalada V1ipqy Fd4 Unsplash

Europos verslas siunčia žinutę pirmininkavimui ES Tarybai...

2023 11 24
Original 5e9f3515 7f43 4928 B09a F663bd5f0f36
Archyvas, LPK narių naujienos, technologijos, Universitetai, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"signature":"9874198ac12149bb29a3740491eeb18e","user_id":2,"time":1711471143,"lang":"lt","post__not_in":[3387],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, LPK nari\u0173 naujienos, technologijos, Universitetai, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="499">

Įrašykite paieškos frazę: