Lpk Logo Lt

Organizuojama verslo misija į Italiją

Misija
2024 02 01 00:00 |

Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK)  kviečia į organizuojamą verslo misiją Italijoje 2024 m. vasario 1–3 d. dalyvauti tarptautiniuose renginiuose, kuriuose lankosi įmonės iš viso pasaulio. Tai bus 21-oji „SamuMetal“, metalo apdirbimo mašinų ir įrankių paroda, 15-oji „SamuPlast“ ir „SubTech“, atitinkamai plastiko apdirbimo paroda ir metalo apdirbimo subrangos paroda, taip pat 3-ioji. FABBRICA 4.0, naujausias SAMUEXPO priedas, su sėkmingu #SAMUDIGITALDAYS projektu – trijų dienų iniciatyvų ir konvencijų serija, skirta pramonės sektoriaus naujovėms tyrinėti.

Renginys – puiki proga susitikti su klientais, platintojais ir pirkėjais iš Italijos ir kitų užsienio šalių, siekiant naujo verslo ir sinergijos. Tai taip pat puiki galimybė tirti problemas, dėl kurių gamintojai ir galutiniai vartotojai kasdien diskutuoja – techninius, ekonominius, kokybės ir saugos standartus su reikšminga galimybė užmegzti naujus verslo ryšius, sužinoti apie naujienas pirmaujančiuose sektoriuose.

Renkama multisektorinė įmonių grupė.

Verslo misijos metu planuojami renginiai su Italijos verslo atstovais, kuriuos organizuotų LPK, Italijos pramonininkų konfederacija (Confindustria) bei Lietuvos diplomatai. Planuojami susitikimai su Italijos ir kitų šalių gamybos pramonės mašinų ir technologijų gamintojų bei galutinių klientų (platintojų ir pirkėjų) atstovais, lietuvių verslininkais bei LR Ambasados pareigūnais. Taip pat, pagal poreikį, būtų atskirai derinami B2B individualizuoti susitikimai su galimais verslo partneriais – gamybos pramonės mašinų ir technologijų gamintojų bei galutinių klientų (platintojų ir pirkėjų) atstovais.

 

Kelionės logistika

Skrydis

Sausio 29 d. Vilnius–Venecija Treviso  13.35–15.00 val.

Vasario 3 d. Vencija Treviso–Vilnius 14.20–17.40 val.

Pervežimas Treviso–Pordenone–Treviso.

Apgyvendinimas viešbutyje Pordenone.

 

Kelionės kaštai dalinai gali būti finansuojami organizatorių.

Kelionės kaina asmeniui po finansavimo 1100 Eur.

Esant interesui, prašome užpildytą anketą iki 2024 sausio 20 d. atsiųsti el. p. Andrius.Nikitinas@lpk.lt

Laisvų vietų skaičius ribotas.

Įrašykite paieškos frazę: