Lpk Logo Lt

Nuotolinis pristatymas apie verslo galimybes Los Andžele nulinės taršos pramonės srityje

Seminaras
2023 07 17 16:15 | MS Teams

Šių metų rugsėjo 20–21 d. Prezidentas Gitanas Nausėda lankysis Kalifornijoje, Los Andžele. Lietuvai JAV yra strateginė partnerė užsienio politikos, saugumo ir ekonomikos srityse. Viena iš verslo sričių, kuriai bus skiriamas didelis dėmesys Los Andžele – nulinės taršos pramonė/žaliosios industrijos („net zero“).

LR Prezidento kanceliarija kartu su Generaliniu konsulatu Los Andžele, Ambasados JAV ir Inovacijų agentūros atstovais maloniai kviečia įmonių atstovus liepos 17 d., pirmadienį, 16:15-16:50 į glaustą nuotolinį video pristatymą apie verslo galimybes Los Andžele nulinės taršos pramonės srityje.

Prašome iš anksto įmonių atstovus informuoti vaidas.augustinavicius@prezidentas.lt apie dalyvavimą video pristatyme liepos 17 d.

Numatoma pristatymo programa liepos 17 d., pirmadienį, 16:15 val.:

  1. Net zero pramonės vystymas Lietuvoje ir ES (V. Augustinavičius, Prezidento patarėjas)
  2. Los Andželo / JAV potencialas Lietuvos net-zero pramonės dalyviams, verslo misijos programa (M. Zamžickas,  Generalinis konsulatas LA ir  J. Vitkauskaitė, Ambasada JAV)
  3. Klausimai-atsakymai (dalyvauja Inovacijų agentūra, Lietuvos pramonininkų konfederacija)

Nulinės taršos pramonė / žaliosios industrijos (net-zero) gali apimti pramonės įmones, investuojančias į klimatui neutralią gamybą, taip dalyvaujančias  ekologiško transporto bei  infrastruktūros, saulės fotovoltinės energijos, sausumos ir jūros vėjo energijos, baterijų ir kaupimo, šilumos siurblių ir geoterminės energijos, anglies dioksido surinkimo bei saugojimo, vandenilio technologijų, energetinio efektyvumo ir kituose projektuose.

JAV bendrai yra antra didžiausia lietuviškos kilmės prekių rinka mūsų eksportuotojams. Lietuvos ekonomikai patiriant recesiją, neišnaudoto ekonominio potencialo JAV rinkoje paieška – savalaikis procesas.

Įrašykite paieškos frazę: