Lpk Logo Lt

Naujos eksporto galimybės

Kuriame Lietuvos Ateitį

LPK pradėjo įgyvendinti projektą „Naujos eksporto galimybės“, kurio tikslas – skatinti labai mažas, mažas ir vidutines įmones kuo daugiau dėmesio skirti naujų užsienio rinkų paieškai ir esamų rinkų plėtrai.

Projekto metu numatomas dalyvavimas tarptautinėse parodose ir verslo misijose, sukuriant prielaidas plėsti esamas bei skverbtis į naujas eksporto rinkas. Siekiant didinti lietuviškos kilmės eksporto apimtis planuojama suorganizuoti Lietuvos įmonių produkcijos pristatymą tarptautinėse parodose ir B2B susitikimų metu verslo misijose.

Tikimasi, kad projekto metu bus užmegzti nauji ir plėtojami esami verslo ryšiai, įmonės išvengs pajamų, darbo vietų, pridėtinės vertės, darbo našumo sumažėjimo, susidarys sąlygos šių rodiklių lygio augimui po projekto įgyvendinimo. Sėkmingai įgyvendintas projektas ne tik prisidės prie šalies ekonomikos augimo, įmonių pozicijų tarptautinėje rinkoje stiprinimo, bet ir pristatys Lietuvą, kaip potencialią kokybiškos produkcijos ir paslaugų eksportuotoją, projektas duos minėtų teigiamų rezultatų Lietuvai padidinant įmonių tarptautiškumą ir sąveiką su kitomis užsienio įmonėmis.

Projektas vykdomas iki 2023 m. rugpjūčio. Mažoms ir vidutinėms įmonėms, atitinkančioms projekto reikalavimus, dalinai finansuojamos išlaidos už dalyvavimą verslo misijose ir tarptautinėse parodose.

Įmonės dalyvavo šiose verslo misijose ir tarptautinėse parodose:

  1. RIGA FOOD 2022, rugsėjo 08-10 d., Ryga, Latvija (didžiausia maisto pramonės paroda Pabaltijo regione). Registracija baigta.
  2. Verslo misiją į Almatą, Kazachstaną 2022 rugsėjo 17 – 23 d.

Kviečiame dalyvauti Lietuvos pramonininkų konfederacijos rengiamoje verslo misijoje į Taškentą, Uzbekistaną š. m. lapkričio 1 – 5 d.

Taškente numatyta surengti verslo pusryčius su Uzbekistano verslo atstovais, susitikti su Lietuvos garbės konsulu Uzbekistane Farukhu Kadirbekovu, aplankyti parodas TransLogistika Uzbekistan 2022”: https://trans.uz/ru/, „Mining Metals Uzbekistan 2022“: https://mining.uz/ru/ ir „Securex Uzbekistan 2022”: https://securex.uz/ru/. Su Uzbekistano prekybos ir pramonės rūmais (https://chamber.uz/ru) tariamasi dėl individualių B2B susitikimų organizavimo pagal Lietuvos verslo atstovų interesus.

Vieno dalyvio išlaidos būtų apie 2200-2500 Eur (kinta skrydžių bilietų kainos).

Daugiau informacijos suteiks LPK Verslo tarybų direktorius Remigijus Kabečius, el. p. remigijus.kabecius@lpk.lt tel. 8698 20198


Kviečiame dalyvauti parodoje TRANSLOGISTICA POLAND 2022, kuris vyks lapkričio 7 – 9 d., parodų salėje „EXPO XXI“, 12/14 Ignacego Pradzynskiego g. 01-222, Varšuva

„Transpoland“ – tai specializuotas B2B renginys. Ši paroda, tai puiki proga visiems lankytojams ir dalyviams susipažinti su naujausiais produktais ir technologijomis, savo srities profesionalams panaudoti sukauptas žinias ir įgyti naujų.

Parodoje eksponuojama: intermodalinis transportas (konteineriai ir kroviniai, transportavimo parkas, kėlimo ir sandėliavimo technika, uostai ir terminalai, vežėjai); kelių, geležinkelių, vandens ir oro transportavimas; krovinių ekspedijavimas, produkcija geležinkeliams ir aikštelėms, sandėliavimas ir vidinis transportavimas, transporto sistemos, sandėliai, IT sprendimai, paslaugos transportavimui.

2021-ųjų metų parodos lankytojai: transporto, krovinių ekspedijavimo, logistikos atstovai, importuotojai ir eksportuotojai, gamintojai ir distributoriai, ieškantys alternatyvių transportavimo sprendimų, muitinės, mokesčių, draudimo, finansų, sandėliavimo institucijų atstovai ir pan. 2021 m. parodą aplankė 8100 lankytojų, net 69% iš jų profesionalai.

Daugiau informacijos

Įrašykite paieškos frazę: