Lpk Logo Lt

Mokytojų mokymai padės diegti inovatyvias technologijas mokyklose

2020 09 29

LPK nariai, Lietuvos inžinerinės pramonės asociacija (LINPRA), kartu su UAB „IN RE“ rengs kvalifikacijos kėlimo mokymus, kaip dirbti su inovatyviomis technologijomis, naudojant „SOLIDWORKS EDU“ akademinės programos rinkinius, skirtus bendrojo ugdymo mokyklų ir profesinio rengimo centrų mokytojams ir dėstytojams.

“Pastaruoju metu matome akivaizdų pagreitį diegiant skaitmenines mokymo priemones. Jos svarbios sudarant galimybę mokyti ir mokytis nuotoliniu būdu, o kartu – ir stiprinant inovatyvų STEAM krypties dalykų ugdymą. Todėl įmonės „IN RE” ir Lietuvos inžinerinės pramonės asociacijos LINPRA iniciatyva padovanoti mokykloms „SOLIDWORKS” licencijas buvo laiku, o dabar tinkamu laiku pradedamas ir mokytojų mokymas,  kad būtų išnaudotas šios programinės įrangos potencialas”, – sako  Lietuvos pramoninkų konfederacijos viceprezidentas Gintautas Kvietkauskas.

Mokymai bus rengiami tiek specializuotose „IN RE” klasėse Vilniuje, Kaune, esant poreikiui  ir Klaipėdoje, bei nuotoliniu būdu. Mokymų pradžia nuotoliniu būdu – spalio 19 d., klasėse – spalio 26 dieną. Mokymus ves sertifikuoti, didelę patirtį turintys „IN RE“ specialistai.

Programa „Trimačio parametrinio projektavimo pradmenys SOLIDWORKS aplinkoje“ mokymų dalyviams suteiks bazines trimačio (3D) parametrinio projektavimo žinias ir formuos praktinius įgūdžius kurti detalių ir mazgų modelius bei jų brėžinius.

Mokymų dalyviai gaus išsamią mokomąją medžiagą, taip pat jiems bus teikiamos profesionalios konsultacijos, kaip sėkmingai taikyti gautas žinias mokymo procese ar iškilus papildomiems klausimams, toliau savarankiškai tobulinant turimas kompetencijas.

Kviečiame informacija dalintis su mokytojais, kuriems tai gali būti aktualu. Daugiau informacijos rasite čia.

Susijusios naujienos

Keičiasi Lietuvos pramonininkų konfederacijos administrac...

2024 02 19
Admin Ajax

Pristatytas ES valstybių inovacijų ir techninės pažangos ...

2023 12 15
20231212 231859

ES ministrai priėmė bendrąją poziciją dėl Net zero pramon...

2023 12 12
Juan Encalada V1ipqy Fd4 Unsplash
Archyvas, inovacijos, lpk, LPK narių naujienos, Mokymai, technologijos, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[2278],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, inovacijos, lpk, LPK nari\u0173 naujienos, Mokymai, technologijos, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="500">

Įrašykite paieškos frazę: