Lpk Logo Lt

LPK priesakai ir palinkėjimai Lietuvoje išrinktiems Europos Parlamento nariams

2024 06 10

Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) sveikina Lietuvoje išrinktus Europos Parlamento (EP) narius 2024–2029 m. politiniam ciklui ir tikisi glaudaus, konstruktyvaus ir prasmingo bendradarbiavimo Lietuvos pramonei ir verslui svarbiais klausimais.

2024 m. birželio 6–9 d. Europoje vykę rinkimai parodė, jog Europos Sąjunga (ES) yra svarbi jos piliečiams ir jie rimtai vertina ES institucijas, tarp jų ir EP, bei tikisi jų lūkesčius ir viltis atitinkančių sprendimų ekonominės gerovės, socialinio teisingumo užtikrinimo, pramonės ir verslų augimo, konkurencingumo, kovos su klimato kaita, tvarios energetikos, saugumo ir gynybos bei daugelyje kitų sričių.

LPK aukštai vertina EP vaidmenį priimant svarbiausius ES sprendimus, kurie daro įtaką visiems gyvenimo aspektams visoje ES – tai apima ir pramonę bei verslą. Todėl mums svarbu kas bus išrinkti Lietuvos atstovais EP. LPK jau penktą kartą nuo Lietuvos narystės ES pradžios aktyviai dalyvavo priešrinkiminėje EP kampanijoje, ragindama įmonių vadovus bei darbuotojus balsuoti, informuodama apie EP vaidmenį, įvertindama besibaigiančios kadencijos metu išmoktas pamokas bei pabrėždama šių metų rinkimų svarbą.

Akivaizdu, kad Lietuvos pramonė ir verslas siekia stiprios ir vieningos ES, kuri būtų įtakinga globali veikėja, lyderė pramonės ir kitų verslo sričių konkurencingumo, inovacijų, skaitmeninimo ir tvarumo srityse, ekonomiškai ir socialiai darni ir veiksminga, sugebanti sparčiai reaguoti į iššūkius, priimti sprendimus ir spręsti iškylančias problemas.

Mums labai svarbu, kad Lietuvoje išrinkti EP nariai palaikytų atvirą dialogą su šalies pramonės ir verslo bendruomene, taip stiprindami mūsų šalies interesų atstovavimą Europoje.

Vertindami ilgalaikį bendradarbiavimą ir suvokdami neginčijamą jo svarbą, norime atkreipti išrinktų EP narių dėmesį į Lietuvos bei visos Europos pramonės ir verslo bendruomenei svarbius, pirmaeilius veiklos klausimus.

LPK priesakai ir palinkėjimai Lietuvoje išrinktiems Europos Parlamento nariams 2024–2029 metų kadencijai.

Susijusios naujienos

Šiaurės–Baltijos šalių verslo konfederacijų susitikimo me...

2024 06 13
Img 8869

Balsuokime už vieningą, demokratinę, konkurencingą, ekono...

2024 06 05
Web

Prastėja Lietuvos pramonės lūkesčių indeksas: didelei dal...

2024 06 04
Pliweb
EP, ES, Europa, Europos Parlamentas, Europos Sąjunga, Featured"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"signature":"9874198ac12149bb29a3740491eeb18e","user_id":2,"time":1711471143,"lang":"lt","post__not_in":[4983],"category_name":"Naujienos","tag":"EP, ES, Europa, Europos Parlamentas, Europos S\u0105junga, Featured","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="55">

Įrašykite paieškos frazę: