Lpk Logo Lt

LPK gretas papildė trys nauji nariai

2021 04 27

Balandžio 27 d. Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidiumo posėdžio metu buvo patvirtinti trys nauji organizacijos nariai: Transporto inovacijų asociacija, Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacija (LNTAA) ir Lietuvos faktoringo asociacija.

„Sveikinu naujų narių įsiliejimą į mūsų organizaciją. Bendruomeniškumas, bendravimas ir veikimas kartu ir šiuo atveju ne tik atstovaujant verslo  interesus, bet ir veikiant kaip socialiai atsakingai bendruomenei yra labai svarbus“, – pabrėžia LPK prezidentas.

Transporto inovacijų asociacija siekia diegti naujoves ir naujas technologijas, pakeičiančias tradicinį požiūrį į transportą bei tiekimo grandinę. Transporto Inovacijų Asociacija siekia į vieną bendruomenę suburti transporto ir logistikos įmones bei technologinio sektoriaus atstovus, taip pat įtraukti valdžios institucijas, kitas asociacijas bei tarpvalstybinius partnerius.

Lietuvos nekilnojamojo turto agentūrų asociacija – asociacija veikianti nuo 2007 m. Šiuo metu LNTAA vienija 29 NT agentūras. LNTAA siekia koordinuoti narių veiklą, atstovauti narių interesams ir juos ginti, siekti, kad būtų sudarytos kuo palankesnės sąlygos nekilnojamojo turto agentūrų veiklai, tirti, analizuoti ir padėti spręsti aktualius nekilnojamojo turto agentūroms klausimus bei bendradarbiauti su Lietuvos, užsienio valstybių ir tarptautinėmis organizacijomis.

Lietuvos faktoringo asociacija – vienija alternatyvias finansavimo platformas ir siekia atstovauti sektoriaus interesus, vystyti šį sektorių, edukuoti visuomenę apie sektoriaus teikiamas paslaugas ir didinti faktoringo, alternatyvaus finansavimo įtraukimą į verslo finansavimo sistemą.

LPK prezidentas pažymi, kad džiugu, jog prie LPK prisijungia vis daugiau naujų narių, kurie leidžia konfederacijai atstovauti nariams įvairesniuose sektoriuose, atspindėti dar platesnį Lietuvos verslo balsą.

Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) – skėtinė verslo asociacija, vienijanti 56 šakines ir 5 regionines asociacijas visose lietuvišką produkciją gaminančiose pagrindinėse pramonės šakose. Konfederacijai priklauso ne tik dauguma Lietuvos gamybos įmonių, bet ir moksliniai tiriamieji institutai, mokymo įstaigos. LPK yra nepriklausoma, nepolitinė, skaidriai verslo interesus Lietuvoje atstovaujanti organizacija

Susijusios naujienos

Regioninių pramonės asociacijų tinklas plečiasi į Alytų

2024 05 30
Thumbnail Bendra 202405 24 Alytus

Keičiasi Lietuvos pramonininkų konfederacijos administrac...

2024 02 19
Admin Ajax

R. Balanaškienė – pirmoji Lietuvos atstovė Europos inovac...

2024 01 26
Rima 2023 Eic
Archyvas, Bendruomenė, lpk, Nauji nariai, Pranešimai žiniasklaidai, Verslas, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"signature":"9874198ac12149bb29a3740491eeb18e","user_id":2,"time":1711471143,"lang":"lt","post__not_in":[1995],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, Bendruomen\u0117, lpk, Nauji nariai, Prane\u0161imai \u017einiasklaidai, Verslas, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="500">

Įrašykite paieškos frazę: