Lpk Logo Lt

LPK diskusijų festivalyje „Būtent!“ pristato diskusiją apie jauną verslą ir regionų ateitį

2019 08 22

Trečius metus iš eilės Birštono Vytauto parke vyksiančiame diskusijų festivalyje „Būtent!“ ir rugsėjo 7 d., 17.30 val., Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) kviečia drauge padiskutuoti apie jauną verslą ir Lietuvos ateitį. 

Kalbant apie šalies ateitį neramina demografinės prognozės, ypač – ekonominiai bei socialiniai netolygumai regionuose: periferinėse Lietuvos savivaldybėse sparčiausiai mažėja gyventojų skaičius ir sensta visuomenės; laisvos darbo vietos koncentruojasi didžiuosiuose šalies miestuose, o regionuose – didžiausia dalis darbo ieškančių asmenų.

Didžiuosiuose šalies miestuose gauti pagalbą pradedančiam verslininkui ar norinčiam tokiu tapti nėra sudėtinga. O regionuose?

Lietuvos pramonininkų konfederacijos pristatomoje diskusijoje „Kam skambina varpai, o kam – žadintuvas?“ savivaldos, verslo, NVO ir asocijuoto verslo organizacijų atstovai aptars, kas stoja į pagalbą jaunam verslui ir jauniems verslininkams regionuose ir kokių priemonės veiksmingiausios.

Gal regionų patrauklumui vien gerai apmokamų darbų neužtenka ir jaunam žmogui reikia „kabliuko“, t. y. – idėjos, specializacijos. Odensė tam pasitelkė robotiką, Druskininkai – SPA, koks kelias tinka Marijampolei, Panevėžiui, Tauragei.

Ar to užteks ir ar jaunam verslui pavyks prikelti regionus? Ir ką turime daryti, kad jaunimas norėtų tapti verslininkais ir veikti savarankiškai?

Diskusijoje dalyvaus:
Mantas GUDAS, Panevėžio krašto pramonininkų asociacijos vadovas
Vitalijus MITROFANOVAS, Akmenės rajono savivaldybės meras
Marius HORBAČAUSKAS, AB „Volfas Engelman“ generalinis direktorius
Moderuoja: Andželika RUSTEIKIENĖ, VšĮ „Lietuvos Junior Achievement“ direktorė

Diskusijos rėmėjas: Volfas Engelman Nealkoholinis

Susijusios naujienos

Keičiasi Lietuvos pramonininkų konfederacijos administrac...

2024 02 19
Admin Ajax

Europos verslas siunčia žinutę pirmininkavimui ES Tarybai...

2023 11 24
Original 5e9f3515 7f43 4928 B09a F663bd5f0f36

Indonezijos parlamentarai apsilankė Lietuvos pramonininkų...

2023 11 24
2023.11.23 In Parlamento Nariai Lpke 3 E1700813752707
Archyvas, diskusija, Jaunimas, lpk, Pranešimai žiniasklaidai, regionai, Verslas, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[2582],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, diskusija, Jaunimas, lpk, Prane\u0161imai \u017einiasklaidai, regionai, Verslas, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="499">

Įrašykite paieškos frazę: