Lpk Logo Lt

Lietuvos verslo misija Kazachstane

2022 09 26

Rugsėjo 17-23 d. Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) kartu su Lietuvos generaliniu konsulatu Almatoje, Transporto inovacijų asociacija ir Kazachstano transportininkų sąjunga „Kazlogistics“ surengė verslo misiją į Kazachstaną. Misijai vadovavo LPK viceprezidentas, Lietuvos nacionalinės vežėjų automobiliais asociacijos „Linava“ prezidentas, LPK Lietuvos – Kazachstano verslo tarybos pirmininkas Romas Austinskas, kuris skaitė pranešimą tarptautiniame transporto forume Almatoje.

Verslo misijos metu Almatoje buvo suorganizuoti du verslo pusryčiai atskirai su Kazachstano ir Kirgizijos verslo atstovais bei susitikimas Kazachstano nacionalinių verslininkų rūmų „Atameken“ Almatos miesto skyriuje.

Lietuvos generaliniame konsulate Almatoje įvyko susitikimas su Kazachstane dirbančiais Lietuvos verslininkais, taip pat individualūs B2B susitikimai su Kazachstano verslininkais ir verslo vakarienė. Verslo misijos dalyviams buvo suorganizuotas apsilankymas Kazachstano pasienyje su Kinija esančiame Khorgoso transporto ir logistikos mazge, geležinkelio krovinių terminale, laisvojoje ekonominėje zonoje ir pasienio punkte.

Verslo misijos metu Almatoje rugsėjo 20-22 d. vyko tarptautinė transporto ir logistikos paroda „TransLogistika“. LPK narė – Transporto inovacijų asociacija įrengė Lietuvos įmonių jungtinį stendą, kuriame buvo pristatytos keletas Lietuvos bendrovių. Šis stendas parodoje buvo pripažintas geriausiu jungtinių stendų kategorijoje. Be to, parodoje kituose stenduose dalyvavo VĮ „Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija“, AB „Lietuvos geležinkeliai“, bendrovės „Arijus“ ir „DLG“.

Pasinaudodamos ES fondų lėšomis finansuojamo projekto „Naujos eksporto galimybės“ parama, verslo misijoje dalyvavo 6 transporto ir logistikos sektoriaus įmonių – „Bunasta“, „Spedilta“, „Tarptautinės logistikos centras“, „Tranzito paslaugų centras“, „TVG Logistika“, „Vilteda“ – atstovai. Iš viso Lietuvos verslo delegaciją sudarė virš 30 dalyvių.

Verslo misijos dalyviai palankiai vertina jos rezultatus, džiaugėsi sustiprintais ryšiais su esamais klientais ir užmegztais naujais kontaktais. Keletas dalyvių jau gavo naujų užklausų ir paslaugų užsakymų.

Susijusios naujienos

Keičiasi Lietuvos pramonininkų konfederacijos administrac...

2024 02 19
Admin Ajax

Kviečiame į Verslo misiją Saudo Arabijoje

2023 12 06

Europos verslas siunčia žinutę pirmininkavimui ES Tarybai...

2023 11 24
Original 5e9f3515 7f43 4928 B09a F663bd5f0f36
Archyvas, Kazachstanas, LPK narių naujienos, Pranešimai žiniasklaidai, verslo misija, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[1613],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, Kazachstanas, LPK nari\u0173 naujienos, Prane\u0161imai \u017einiasklaidai, verslo misija, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="499">

Įrašykite paieškos frazę: