Lpk Logo Lt

Lietuvos reikalų tvarkymas Briuselyje: kaip geriau ginti savo interesus iš Europos sostinės

Seminaras
2024 04 16 11:00 | Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje (Vilniaus g. 10, Vilnius)

Balandžio 16 dieną, nuo 11.00 iki 13.30, Belgijos Tarybos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai veiklos metu, Briuselio verslo agentūra (hub.brussels), kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK), maloniai kviečia jus į seminarą ir verslo pietus Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje patalpose (Vilniaus g. 10, Vilnius): „Lietuvos reikalų tvarkymas Briuselyje: kaip geriau ginti savo interesus iš Europos sostinės“.

Ilgesnį laiką Vilniuje nebuvo atidarytos „durys“ Europos Sąjungos teisės aktų kūrimo procesui Lietuvos verslininkams ir kaip Lietuvos verslininkai gali jį paveikti, nuo pat tų teisės aktų kūrimo pradžios žingsnių.

Pirmą kartą Vilniuje du iš žymiausių „Briuselio“ lobistų ir Europos teisininkų (tie, kurie taip pat gali ginti įmonių ir nacionalinių vyriausybių / valstybių interesus) pasidalins savo žiniomis ir pateiks kai kuriuos savo geriausių atvejų tyrimus: Thomas Tindemans (Hill + Knowton) ir Philippe Vlaemminck (Vlaemminck Law). Dalyviai taip pat turės galimybę išgirsti Rasą Uždavinytę, LPK atstovę Briuselyje, kuri pasidalins savo įžvalgomis ir pavyzdžiais iš savo patirties Europos sostinėje. Briuselio verslo agentūros atstovas Nicolas Nève seminarą užbaigs pateikdamas informaciją apie regioninę paramą, prieinamą Briuselyje, norintiems atidaryti atstovybę Briuselyje, esančioms Lietuvos įmonėms.

Po klausimų ir atsakymų sesijos, verslo pietūs verslininkams atliks svarbų vaidmenį, suteikiant galimybę užduoti klausimus kalbėtojams B2B formatu ir taip pat susipažinti su panašios veiklos specialistais. Šiuos pietus lydės Belgijos alus; tai idealus Briuselio derybų atmosferos vaizdas – žinomas Belgijos „alaus diplomatija“.

Kadangi vienas iš renginio tikslų yra padidinti Lietuvos atstovavimą Briuselyje, dalyviai gaus naują pirmąjį leidimą lietuvių kalba, išleisto Briuselio investicijų kišeninio vadovo, kuris taip pat pirmą kartą savo 2024 metų leidime paminės Lietuvos gyventojų skaičių Briuselyje.

Dalyvių skaičius yra ribotas. Prašome, registruotis iki balandžio 10 dienos.

Įrašykite paieškos frazę: