Lpk Logo Lt

Lietuvos reikalų tvarkymas Briuselyje: kaip geriau ginti savo interesus iš Europos sostinės

2024 04 17

Balandžio 16 dieną Belgijai pirmininkaujant Europos Sąjungos Tarybai, Briuselio verslo agentūra (hub.brussels), kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) sukvietė verslo atstovus į seminarą „Lietuvos reikalų tvarkymas Briuselyje: kaip geriau ginti savo interesus iš Europos sostinės“.

„Labiau nei patogūs skrydžiai Vilnius-Briuselis-Vilnius (nors tai taip pat labai svarbu!), Europos institucijų sostinę prie mūsų „priartinti“ gali tikslingas ir sutelktas atstovavimas, – seminare  „Lietuvos reikalų tvarkymas Briuselyje: kaip geriau ginti savo interesus iš Europos sostinės“ sakė LPK prezidentas Vidmantas Janulevičius.

Jis kartu su mūsų atstove „BusinessEurope“ Rasa Uždavinyte, Briuselio verslo agentūros atstovu Nicolu Nève ir Vilniuje viešėjusiais europinio lobizmo labirintų ekspertais Thomas Tindemans (Hill + Knowton) ir Philippe Vlaemminck (Vlaemminck Law) dalijosi patirtimi su Lietuvos verslo atstovais, pateikė kai kuriuos savo geriausių atvejų tyrimus.

„Lietuva maža, bet tikslingai išnaudodami atstovavimo galimybes, stipriname savo balsą ten, kur priimami visų mūsų veiklai vėliau teigiamai ar neigiamai atsiliepiantys sprendimai. Lietuvos pramonininkų konfederacija yra įtakingiausios europinės verslo interesus atstovaujančio organizacijos „BusinessEurope“ narė, mūsų šalies atstovai jau yra pelnę kolegų pasitikėjimą, kai kurie užima net ir vadovaujančias pareigas šioje organizacijoje. Visa tai – priemonės, padedančios mūsų argumentams nuskambėti garsiau ir plačiau“, – sakė R. Uždavinytė.

Briuselio verslo agentūros atstovas Nicolas Nève seminarą užbaigė pateikdamas informaciją apie regioninę paramą, norintiems atidaryti atstovybę Briuselyje. Europos Sąjungos Tarybai pirmininkaujanti Belgija tam lietuvių k. išleido specialų investicijų kišeninį vadovą.

Pranešimai

My Welcome Package (anglų k.)

Thomas Tindemans pranešimas (anglų k.)

Philippe Vlaemminck pranešimas (anglų k.)

Rasos Uždavinytės pranešimas (lietuvių k.) 

Susijusios naujienos

Reformų Barometras 2024: pesimistinis Europos konkurencin...

2024 03 20
Reform Barometer Cover Page Lpk

„BusinessEurope“ tyrimas rodo būtinybę skubiai reformuoti...

2024 02 13
Nick Abrams Ftkfx3xzicc Unsplash

Verslo nerimas dėl Europos vidaus rinkos integracijos: „p...

2024 01 18
European Union Business Concept, Financial Charts And Graphs
Atstovavimas, Belgija, Briuselis, BusinessEurope"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"signature":"9874198ac12149bb29a3740491eeb18e","user_id":2,"time":1711471143,"lang":"lt","post__not_in":[4699],"category_name":"Naujienos","tag":"Atstovavimas, Belgija, Briuselis, BusinessEurope","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="24">

Įrašykite paieškos frazę: