Lpk Logo Lt

Lietuvos pramonininkų konfederacijos verslo misija Briuselyje: susitikimai su aukščiausiais ES pareigūnais ir europinių verslo organizacijų vadovais

2019 02 04

Š. m. vasario 5-6 dienomis Briuselyje lankysis Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) prezidento Roberto Dargio vadovaujama verslo misija. LPK delegacija, kurios sudėtyje verslo asociacijų ir įmonių vadovai, atstovaujantys energetikos, krovos, PET gamybos, inžinerijos, maisto pramonės, transporto ir logistikos, trąšų bei kitiems mūsų šalies verslo sektoriams, susitiks su aukšto rango Europos Komisijos pareigūnais, Europos parlamento nariais, diplomatais bei Belgijos verslo atstovais.

Delegacija taip pat lankysis didžiausiame dviejų dienų pramonei skirtame europiniame renginyje „ES pramonės dienos 2019“ (EU Industry Days 2019). Renginį organizuoja Europos Komisija, bendradarbiaudama su pirmaujančias pramonės ir darbdavių organizacijas vienijančia verslo organizacija „BusinessEurope” (kurios narė yra LPK) bei kitomis europinėmis pramonės ir verslo organizacijomis. Šiemet šiame renginyje dominuos trys pagrindinės temos: pramonė ir globalizacija, pramonė ir tvarumas, pramonė ir inovacijos/skaitmeninimas.

LPK organizuojamos verslo misijos tikslas – drauge su ES politikos bei pramonės ir verslo lyderiais aptarti dabartinę geopolitinę situaciją ir jos poveikį Europos pramonei, iššūkius ir naujas galimybes, įskaitant naujas rinkas, prekybos srautų perkėlimą, naujos kartos laisvosios prekybos susitarimus ir strategines partnerystes. Taip pat aptarti ES pramonės uždavinius ir galimybes iki 2030 m., susijusius su ekonomikos dekarbonizavimu bei naujomis pasaulinėmis tendencijomis, kylančiomis dėl skaitmeninimo, automatizavimo, dirbtinio intelekto, pažangios gamybos ir energijos bei išteklių naudojimo efektyvumo.

LPK delegacijos darbotvarkėje – susitikimai su Europos Komisijos Tyrimų ir inovacijų generalinio direktorato generalinių sekretoriumi Jean-Eric Paquet, Mobilumo ir transporto generalinio direktorato direktore Elisabeth Werner, Prekybos generalinio direktorato direktoriumi Leopoldo Rubinacci, Vidaus rinkos, pramonės, verslumo ir MVĮ generalinio direktorato direktore Marzena Rogalska, Konkurencijos generalinio direktorato direktoriumi Paul Csiszaar, Energetikos generalinio direktorato atstovais. Taip pat vyks susitikimas su europinės verslo organizacijos „BusinessEurope” prezidentu Pierre Gattaz bei Užimtumo, socialinių reikalų, įgūdžių ir darbo jėgos judumo komisarės Marianne Thyssen kabineto vadovės pavaduotoja.

Susijusios naujienos

LPK priesakai ir palinkėjimai Lietuvoje išrinktiems Europ...

2024 06 10
Lietuvos PramonininkŲ Konfederacijos Priesakai Ir PalinkĖjimai Lietuvoje IŠrinktiems Europos Parlamento Nariams 2024–2029 MetŲ Kadencijai (presentation)

Balsuokime už vieningą, demokratinę, konkurencingą, ekono...

2024 06 05
Web

Tarptautinėje konferencijoje Vilniuje diskutuota apie efe...

2024 05 07
Img 1023
Archyvas, ES, lpk, Pranešimai žiniasklaidai, Verslas, Verslo misijos, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"signature":"9874198ac12149bb29a3740491eeb18e","user_id":2,"time":1711471143,"lang":"lt","post__not_in":[2775],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, ES, lpk, Prane\u0161imai \u017einiasklaidai, Verslas, Verslo misijos, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="504">

Įrašykite paieškos frazę: