Lpk Logo Lt

Lietuvos-Japonijos verslo forume aptartos galimos bendradarbiavimo galimybės

2019 10 23

Dvi dienas LPK viceprezidentas Vidmantas Janulevičius drauge su Prezidentu Gitanu Nausėda ir Lietuvos verslo delegacija dalyvavo Lietuvos-Japonijos verslo forume Tokijuje.

Kartu su Lietuvos Prezidentu atidarydamas Verslo forumą, V. Janulevičius pabrėžė, kad Lietuva ir Japonija gali tapti puikios verslo partnerės: Lietuva gali padėti Japonijai dar labiau įsilieti į Europos rinką. LPK viceprezidentas atkreipė dėmesį, kad galėtų būti kuriami bendri verslai – Lietuvoje yra daug inžinerinį išsilavinimą turinčių žmonių, kurie galėtų dirbti su technologijomis.

Prezidentas G. Nausėda domėjosi Japonijos verslo lūkesčiais, kvietė investuoti Lietuvoje.

V. Janulevičius ir Energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas susitiko su pasaulinės verslo lyderės „Panasonic“ atstovais. Susitikimo metu jie kalbėjosi apie bendradarbiavimo galimybes mokslo, technologijų srityje, diskutavo apie atsinaujinančios ir tradicinės energetikos naujoves.

Beje, viena iš forumo organizatorių yra Japonijos verslo federacija „Keidanren“. Jau netrukus – lapkričio viduryje – federacijos atstovai atvyks į Lietuvą, kur susitikimų metu bus aptartos tolimesnės LPK ir „Keidanren“ bendradarbiavimo galimybės.

Už puikų darbą organizuojant Lietuvos-Japonijos verslo forumą dėkojame partneriams, o ypač – VšĮ Versli Lietuva.

Prezidento patarėjas Jaroslavas Neverovičius, Prezidentas Gitanas Nausėda ir LPK viceprezidentas Vidmantas Janulevičius

Lietuvos atstovai susitikime su Japonijos atstovais diskutavo apie naujausias energetikos tendencijas, dalinosi gerąja patirtimi

Susijusios naujienos

LPK atstovai su Japonijos ambasadoriumi aptarė platų bend...

2024 04 11
Img 20240410 Wa0006

V. Janulevičius: Du scenarijai, arba kodėl šį pavasarį mu...

2024 03 21
Eugene Zhyvchik Utcj1rkzsxo Unsplash

Keičiasi Lietuvos pramonininkų konfederacijos administrac...

2024 02 19
Admin Ajax
Archyvas, Lietuva ir Japonija, Lietuvos-Japonijos verslo forumas, lpk, LPK dalyvauja, Pranešimai žiniasklaidai, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"signature":"9874198ac12149bb29a3740491eeb18e","user_id":2,"time":1711471143,"lang":"lt","post__not_in":[2537],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, Lietuva ir Japonija, Lietuvos-Japonijos verslo forumas, lpk, LPK dalyvauja, Prane\u0161imai \u017einiasklaidai, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="500">

Įrašykite paieškos frazę: