Lpk Logo Lt

Latviai užsienio verslui pristatys Latgalos specialios ekonominės zonos galimybes

2017 01 25

Š.m. kovo 3 dieną Latvijoje, Daugpilyje, rengiama informacinė konferencija „Verslas Daugpilyje ir Latgalos specialioje ekonominėje zonoje“, kurioje verslininkams planuojama pristatyti Latgalos specialios ekonominės zonos galimybes. Šią konferenciją rengia Daugpilio miesto taryba, bendradarbiaudama su Latgalos planavimo regionu. 

Latgalos speciali ekonominė zona (SEZ) pradėjo funkcionuoti nuo 2017 m. sausio mėn. Organizuojamu renginiu siekiama paskatinti verslininkus pradėti ir vystyti verslą Latgalos SEZ. Konferencijos metu ekspertai dalinsis savo įžvalgomis apie tai, kaip pasinaudoti Latgalos SEZ teikiamomis galimybėmis ir gauti maksimalią grįžtamąją naudą.

Prieš konferenciją, suinteresuotiems verslo atstovams, atsižvelgiant į jų prašymus, galėtų būti suteikta galimybė susitikti su laisvų patalpų savininkais pramoninėse zonose, taip pat aplankyti konkrečias gamybos vietas ar įmones, iš anksto susiderinus su įmonių valdytojais dėl tokių susitikimų.

Daugiau informacijos:

  • Renginio programa
  • Dėl dalyvavimo renginyje ir kitų detalių apie šį renginį kviečiame kreiptis šiais kontaktais: Daugpilio m. tarybos Plėtros departamento Strateginio planavimo ir užsienio ryšių skyriaus vadovė Olga Tolmacova, tel. +371 20089634, el.paštas olga.tolmacova@daugavpils.lv

Susijusios naujienos

Keičiasi Lietuvos pramonininkų konfederacijos administrac...

2024 02 19
Admin Ajax

E. Stonkutė: Ką šiais metais laiške Kalėdų Seneliui norėt...

2023 12 19
Luann Hunt R6r8jxhtwik Unsplash

Europos verslas siunčia žinutę pirmininkavimui ES Tarybai...

2023 11 24
Original 5e9f3515 7f43 4928 B09a F663bd5f0f36
Archyvas, Eksportas, Latvija, LPK narių naujienos, Tarptautiniai santykiai, Verslas, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[3459],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, Eksportas, Latvija, LPK nari\u0173 naujienos, Tarptautiniai santykiai, Verslas, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="499">

Įrašykite paieškos frazę: