Lpk Logo Lt

KVIETIMAS DALYVAUTI VERSLO MISIJOJE Į LOS ANDŽELĄ

2023 07 19

Šių metų rugsėjo 20–21 d. Prezidentas Gitanas Nausėda lankysis Kalifornijoje, Los Andžele. Lietuvai JAV yra strateginė partnerė užsienio politikos, saugumo ir ekonomikos srityse. JAV yra antra didžiausia lietuviškos kilmės prekių rinka mūsų eksportuotojams. Lietuvos ekonomikai patiriant recesiją, neišnaudoto ekonominio potencialo JAV rinkoje paieška – savalaikis procesas.

Per vizitą Los Andžele planuojama dvišalė ekonominė apskritojo stalo diskusija su Lietuvos Prezidentu ir JAV atstovais.

Tikslinės verslo sritys:
• nulinės taršos pramonė / žaliosios industrijos (net-Zero)
• tvari maisto gamyba / Lietuvos maisto produktų eksporto plėtra JAV Vakarų pakrantėje
• susijusios informacinės technologijos ir startuoliai; finansų sektorius – neatsiejamas nuo proveržio sričių

Į dvišalį verslo renginį Los Andžele gali registruotis kitų sektorių (sričių) verslo atstovai (įvertinę, kad esminės pastangos pakviečiant JAV (Los Andželas) kompanijas (counterparties) bus pirmiau telkiamos aukščiau įvardytų teminių prioritetų atstovams iš JAV prikviesti).

Numatoma, kad didžiausią pridėtinę vertę vizito metu gautų įmonės, galinčios pasiūlyti produktus, paslaugas ar IT sprendimus pirmiau išvardytose srityse, ypač kompanijos, kuriančios inovatyvius sprendimus, skirtus pastatų ir pramonės energiniam efektyvumui ir tvarumui didinti, atsinaujinančios energetikos, ypač saulės, plėtrai, transporto sektoriaus elektrifikacijai ir dekarbonizacijai, smart city sprendimus ir kitus produktus ir paslaugas, siejamas su net-zero industrijomis. Taip pat didelį potencialą turi maisto industrijos įmonės. Aktualu tvarumo srityje veikiantiems startuoliams.

Lietuvos įmonės turi galimybę indikuoti aktualias JAV bendroves, asociacijas ar institucijas, kurios bendromis Lietuvos ambasados atstovų, komercijos atašė ir konsulų pastangomis bus pakviestos į dvišalius verslo renginius Los Andžele.

Po diskusijų bus B2B ir G2B sesijos su JAV kompanijomis ir institucijomis. Į Los Andželą vykstančios įmonės taip pat savarankiškai galės planuoti aplankyti kitus miestus (pavyzdžiui, San Fransiską). Politinis atstovavimas Lietuvai kituose Kalifornijos miestuose nenumatomas, tačiau ekspertiniai ir reikalingų kontaktų identifikavimo patarimai (pagalba) iš Lietuvos atstovybių šalies įmonėms pagal galimybes bus suteikiami.

Į Kaliforniją vykstantys Lietuvos verslo atstovai bus kviečiami į susitikimą su JAV lietuvių bendruomene.

Verslo bendruomenė kviečiama registruotis iki liepos 24 d. į dvišalį JAV ir Lietuvos verslo renginį Los Andžele informuojant, kurių JAV kompanijų ar institucijų atstovus norima sutikti ir dėl kokių klausimų.
Po pradinės registracijos bus tęsiami pasiruošimo darbai JAV pusėje ir reguliariai atnaujinama informacija apie būsimų susitikimų formatus ir Amerikos pusės dalyvius.

Registraciją pramonės įmonėms koordinuoja Lietuvos pramonininkų konfederacija (p. G. Morkis gintaras.morkis@archyvas.lpk.lt), technologijų įmonėms – Inovacijų agentūra (p. Ž. Pilvelė: Z.Pilvele@inovacijuagentura.lt), tvaraus maisto gamintojams – agentūra „Litfood“ (p. Irma Šlaičiūnaitė-Černiauskienė: i.cerniauskiene@litfood.lt). Pasiteirauti apie JAV rinką ir
pasirengimą verslo misijai – komercijos atašė Los Andžele p. Mantas Zamžickas (Mantas.Zamzickas@mfa.lt).

Vizitas_verslo misija_Los Andželas

Company Profile- LT Business Mission to LA

Los Andželas _ verslo misija

Susijusios naujienos

Keičiasi Lietuvos pramonininkų konfederacijos administrac...

2024 02 19
Admin Ajax

Europos verslas siunčia žinutę pirmininkavimui ES Tarybai...

2023 11 24
Original 5e9f3515 7f43 4928 B09a F663bd5f0f36

Indonezijos parlamentarai apsilankė Lietuvos pramonininkų...

2023 11 24
2023.11.23 In Parlamento Nariai Lpke 3 E1700813752707
Archyvas, Los Andželas, LPK nariams aktualu, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"signature":"9874198ac12149bb29a3740491eeb18e","user_id":2,"time":1711471143,"lang":"lt","post__not_in":[672],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, Los And\u017eelas, LPK nariams aktualu, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="499">

Įrašykite paieškos frazę: