Lpk Logo Lt

Kviečiame dalyvauti verslo misijoje į Vokietiją

2016 02 23

Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) balandžio 6–8 d. organizuoja verslo misiją į Vokietiją, Baden-Viurtembergo žemę. Verslo misija yra derinama su tuo metu įvyksiančiu oficialiu Lietuvos Respublikos ūkio ministro p. Evaldo Gusto vizitu į Vokietiją. Ūkio ministras bei pramonininkų ir verslininkų delegacija kartu lankysis  Baden-Viurtembergo žemėje ir jos sostinėje Štutgarte bei Vokietijos sostinėje Berlyne.

Baden-Viurtembergo sostinėje Štutgarte bus surengti susitikimai ir vizitai į tokias įmones, kaip „FESTO“, „TRUMPH“, „Wurth“, „Eisenmann AG“, kurios yra savo srities lyderės pasaulyje, taip pat ketvirtosios pramonės revoliucijos (angl. Industry 4.0.) pasaulinės lyderės.

Taip pat aplankysime Fraunhofer darbo ekonomikos ir organizavimo institutą (IAO), kuris yra taikomųjų tyrimų lyderis Europoje, turintis 24 000 darbuotojų ir patyrusių mokslininkų bei inžinierių savo 67 skirtingų sričių institutuose ir darbo grupėse.

Misijos metu Berlyne bus surengti susitikimai su stambiausių ir įtakingiausių Vokietijoje bei Europoje pramonę ir verslą atstovaujančių struktūrų BDI (Federation of German Industries) ir Vokietijos pramonės ir prekybos rūmų vadovais. Bus aplankytas nuo 1847 m. Berlyne veikiantis pasaulyje didžiausias SIEMENS įmonės padalinys. SIEMENS įmonėje Berlyne gaminamos dujų turbinos, elektronikos ir elektros prietaisai, montuojami varikliai.

Verslo misija yra organizuojama bendradarbiaujant su Lietuvos ambasada Vokietijoje, komercijos atašė bei partneriškomis Vokietijos pramonės ir verslo struktūromis.

Dalyvavimo verslo misijoje kaina –1200 EUR (+PVM).

Į šią kainą įskaičiuoti skrydžiai iš Lietuvos į Vokietiją ir atgal, transportas Vokietijoje, nakvynės ir maitinimo, vizitų ir verslo susitikimų išlaidos.

Maloniai kviečiame prisijungti prie verslo misijos delegacijos ir registruotis iki kovo 21 d. adresu jurate@archyvas.lpk.lt arba tel. 8 5 262 3801.

***

Pagal lietuviškos kilmės prekių eksportą šiuo metu Vokietija yra pagrindinė Lietuvos eksporto rinka. Daugybė Lietuvos įmonių yra suinteresuotos plėtoti prekybinius bei investicinius ryšius su Vokietija. Ekonominės diplomatijos taryba (EDT) 2015 lapkričio mėn. patvirtino prioritetinių rinkų sąrašą, kuriame Vokietija patenka tarp svarbiausių Lietuvos plėtros rinkų. Vokietija pirmauja pasaulyje ketvirtosios pramonės revoliucijos, (Industry 4.0.), kontekste. Baden-Viurtembergo žemė yra viena labiausiai išvystytų pramoninių technologinių žemių Vokietijoje. 

Susijusios naujienos

Keičiasi Lietuvos pramonininkų konfederacijos administrac...

2024 02 19
Admin Ajax

Europos verslas siunčia žinutę pirmininkavimui ES Tarybai...

2023 11 24
Original 5e9f3515 7f43 4928 B09a F663bd5f0f36

Indonezijos parlamentarai apsilankė Lietuvos pramonininkų...

2023 11 24
2023.11.23 In Parlamento Nariai Lpke 3 E1700813752707
Archyvas, LPK narių naujienos, Verslo misijos, Visos naujienos, Vokietija"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[3828],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, LPK nari\u0173 naujienos, Verslo misijos, Visos naujienos, Vokietija","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="499">

Įrašykite paieškos frazę: