Lpk Logo Lt

Kviečiame dalyvauti verslo misijoje Astanoje

Misija
2024 03 15 00:00 |

Atsižvelgiant į tai, jog paroda „TransLogistica Kazakhstan 2024“ Astanoje iš birželio mėn. nukelta į spalio 9–11 d. (žr. https://translogistica.kz/ru/), Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) planuojama verslo misija į Astaną yra nukeliama į š. m. spalio 7–12 d. laikotarpį. Registracija į šią verslo misiją ČIA iki š. m. kovo 15 d.

Dėl detalesnės informacijos kreiptis: Remigijus.Kabecius@lpk.lt

Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK), padedama Lietuvos diplomatų Kazachstane ir bendradarbiaudama su Kazachstano verslo asociacijomis, organizuoja verslo misiją į Astaną, tarptautinės transporto ir logistikos parodos „TransLogistica Kazakhstan 2024“ metu (kiekvienam dalyviui galime užsakyti skrydžių bilietus ir viešbutį Asanoje jam patogiomis plius-minus kelionės datomis pagal individualius pageidavimus).

Kviečiame dalyvauti įvairių Lietuvos verslo sektorių įmones.

Numatoma rengti susitikimus su Lietuvos diplomatais Kazachstane, dvišalį verslo forumą ir B2B susitikimų sesiją, taip pat atskirus susitikimus su Kazachstano verslo ir institucijų atstovais pagal Lietuvos verslo dalyvių nurodytus konkrečius pageidavimus.  Naujų verslo partnerių taip pat bus galima ieškoti ir apsilankant minėtoje parodoje „TransLogistica Kazakhstan“

Įrašykite paieškos frazę: