Lpk Logo Lt

Kviečiame dalyvauti forume „Talentų ugdymas inovacijomis grįstai ekonomikai”

2015 09 15

Rugsėjo 24-25 dienomis pirmą kartą Baltijos regione vyks Europos Komisijos (EK) inicijuotas tematinis forumas „Talentų ugdymas inovacijomis grįstai ekonomikai“ (Developing Talents for Innovation-Based Economies), skirtas akademinio ir verslo pasaulio bendradarbiavimui aptarti. Renginį organizuoja EK,  Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK), Kauno technologijos universitetas (KTU), Lietuvos rektorių konferencija.

Aukštojo mokslo ir verslo glaudus bendradarbiavimas vyksta jau ne vienerius metus, tačiau išmaniosios visuomenės ir  inovacijomis grįstos ekonomikos augimas reiškia, kad ši partnerystė turi stiprėti ir turi būti toliau plėtojamos tradicinės studentų stažuotės bei vystomi mokslinių tyrimų projektai. Universitetų ir verslo bendradarbiavimas sudarys sąlygas inovacijų ekosistemos sukūrimui, kuri galės generuoti  naujas tyrimų sritis ir studijų programas, skatins inovacijas ir padės spręsti visuomenei aktualias problemas novatoriškiausiu būdu.

Forume bus diskutuojama kaip sumažinti atskirtį tarp mokslo ir verslo, kuo patrauklūs verslui gali būti universitetai, kaip sukurti pagrindą ilgalaikiam tvariam bendradarbiavimui ir skatinti konkurenciją dėl talentų.

Šis forumas yra unikali galimybė verslo bendruomenei kartu su akademinio sluoksnio atstovais aptarti bendras problemas, pasidalinti Lietuvos ir kitų valstybių gerosios praktikos pavyzdžiais, įvertinti strateginės partnerystės privalumus ir naudą.

Konferencijoje dalyvaus aukšto lygio Europos Komisijos ir Lietuvos institucijų atstovai, Lietuvos ir užsienio pramonės ir paslaugų įmonių vadovai bei aukštųjų mokyklų atstovai.

Detalią informaciją apie forumą, jo programą ir registracijos formą rasite: www.ubforum-lithuania.eu.

Maloniai kviečiame dalyvauti. Registracija į forumą vyksta iki rugsėjo 18 d.

Susijusios naujienos

Vidmantas Janulevičius. Laukti negalima mažinti…

2024 04 08
Jose Martin Ramirez Carrasco 45sjajsjarq Unsplash

Vidmantas Janulevičius. O ar jums paaugo atlyginimas? Lai...

2024 04 04
Robert Anasch Wnp7qnhhtyw Unsplash

E. Stonkutė: Kinijos iššūkis Europai

2024 03 27
Egle Stonkute 2 Scaled 1
Archyvas, ekonomika, Europos Komisija, Jaunimas, Renginių anonsai, Švietimas ir mokslas, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"signature":"9874198ac12149bb29a3740491eeb18e","user_id":2,"time":1711471143,"lang":"lt","post__not_in":[4019],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, ekonomika, Europos Komisija, Jaunimas, Rengini\u0173 anonsai, \u0160vietimas ir mokslas, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="501">

Įrašykite paieškos frazę: