Lpk Logo Lt

Konkurencinio intelekto mokymo sistemos projekto pristatymas

2015 05 27

Lietuvos pramonininkų konfederacija (LPK) prisijungė prie tarptautinio projeko, prisidėsiančio prie smulkių ir ir vidutinių įmonių (SVV)  konkurencingumo gerinimo. Tai yra inovacinis projektas, kurio pagrindas yra mokymas ir praktinis rengimas. LPK maloniai kviečia į šio projekto pristatymą, kuris vyks gegužės 28 d. (ketvirtadienį) 10.00 val. LPK biure, A.Vienuolio g. 8, Vilniuje.

Projekto pristatyme dalyvaus projekto partnerių – Stambulo spalvotųjų ir nespalvotųjų metalų eksportuotojų asociacijos (IDDMIB), įmonės MERIG (Austrija); IDEC (Graikija); CCI-Vratsa (Bulgarija); ZADRA (Kroatija) atstovai, kurie papasakos apie praktinę šio projekto naudą, o Lietuvos įmonėms, tai bus dar viena galimybė užmegzti tiesioginius kontaktus.

Svarbiausias smulkių ir vidutinių įmonių konkurencinio intelekto gerinimo (I-CIA of SMEs) projekto tikslas yra smulkių ir vidutinių įmonių konkurencingumo didinimas Lietuvoje, Bulgarijoje, Graikijoje, Kroatijoje ir Turkijoje, ugdant konkurencinio intelekto svarbumo suvokimą ir skatinant specialistų, suprantančių įmonių konkurencingumo valdymą, skaičiaus augimą darbo rinkoje.

Šis projektas siekia sukurti edukacinę elektroninę platformą, kuri atspindėtų galutinio vartotojo praktinius poreikius ir būtų pakankamai lanksti ir užtikrintų tikslinės grupės specifinius poreikius. I-CIA of SMEs projekto eigoje bus rengiami mokymai, kurių metu  smulkių  ir vidutinių įmonių darbuotojai bus mokomi kaip didinti įmonės konkurencingumą globalioje rinkoje, naudojant laisvą nuotolinį mokymąsi ir praktinius metodus.

Planuojama, kad įgyvendinus projektą bus:

  • pagerintas smulkių ir vidutinių įmonių konkurencingumas šalyse partnerėse;
  • užtikrinta informacijos apie konkurencinį intelektą sklaida;
  • išaugs specialistų, suprantančių įmonių konkurencingumo valdymą, skaičiaus;
  • sukurta elektroninė platforma e-mokymuisi (ši platforma bus pritaikyta tikslinės grupės specifiniams poreikiams);
  • didės įmonių konkurencingumas, bus skatinamas eksporto augimas ir įmonių profilio lankstumas, todėl bus pagerinti smulkių ir vidutinių įmonių, sudarančių daugiau nei 90% ES rinkos, veikla.

Projektas yra pasiūlytas ES ilgalaikio mokymosi programos (EU Lifelong Learning Programme), koordinuojamas Stambulo spalvotųjų ir nespalvotųjų metalų eksportuotojų asociacijos (IDDMIB). Projekto partneriai:  koordinatorius – Stambulo spalvotųjų ir nespalvotųjų metalų eksportuotojų asociacijos (IDDMIB), įmonės MERIG (Austrija); IDEC (Graikija); CCI-Vratsa (Bulgarija); ZADRA (Kroatija).

Projekto trukmė – 24 mėnesiai (iki 2016-m. balandžio mėn.).

Susijusios naujienos

Europos pramonės lyderiai įvardijo 10 skubių veiksmų ES k...

2024 02 27
Antwerpdeclarationinsidenews 1024x683

„BusinessEurope“ tyrimas rodo būtinybę skubiai reformuoti...

2024 02 13
Nick Abrams Ftkfx3xzicc Unsplash

V. Janulevičius: Rekordinio akcizo istorijoje – šviesa tu...

2024 01 24
V. Janulevičius
Archyvas, ES, konkurencingumas, Projektai, Renginių anonsai, Verslas, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[4064],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, ES, konkurencingumas, Projektai, Rengini\u0173 anonsai, Verslas, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="501">

Įrašykite paieškos frazę: