Lpk Logo Lt

Konferencija „Viešuosius interesus atitinkančių paslaugų elektros energetikos sektoriuje reglamentavimas: problemos ir galimybės“

2015 06 17

Lietuvos Respublikos Seimo Ekonomikos komitetas kartu su Lietuvos pramonininkų konfederacija ir advokatų profesine bendrija „Baltic Legal Solutions Lietuva“ organizuoja konferenciją „Viešuosius interesus atitinkančių paslaugų elektros energetikos sektoriuje reglamentavimas: problemos ir galimybės“. Konferencija vyks š.m. birželio 23 d. 9 val.  LR Seimo Konstitucijos salėje (Seimo I rūmai).

Konferencijos tikslas – aptarti ir įvertinti Lietuvos elektros energetikos sektoriuje teikiamų viešuosius interesus atitinkančių paslaugų reglamentavimą ir įtaką elektros energijos kainai, taip pat galimybes ir būtinumą tobulinti viešuosius interesu atitinkančių paslaugų reguliavimo modelį,  paslaugų priskyrimo viešosioms paslaugoms metodus, viešuosius interesus atitinkančių paslaugų kontrolės ir finansavimo mechanizmus, viešuosius interesus atitinkančių paslaugų mokesčio teisinio reguliavimo problemas.

Viešuosius interesus atitinkančių paslaugų teikimas prisideda prie Lietuvos energetinio saugumo užtikrinimo, tačiau kartu ir didina elektros energijos kainą. Elektros energijos kaina yra aktuali ne tik vartotojams, bet ir verslo subjektams. Atsižvelgiant į tai, konferencijoje didelis dėmesys bus skiriamas klausimui, kaip rasti interesų pusiausvyrą tarp poreikio užtikrinti viešųjų paslaugų teikimą ir  atspindėti vartotojų bei verslo interesus, bus aptarta nacionalinė ir užsienio praktika.

Konferencijoje dalyvaus Lietuvos Respublikos Seimo nariai, Energetikos ministerijos, kitų ministerijų ir valstybės institucijų, Lietuvos pramonės ir energetikos įmonių atstovai bei užsienio ekspertai.

Elektroninė registracija į konferenciją vykdoma iki 2015 m. birželio 18 d. (imtinai). Registracija yra būtina, o įeinant į Seimo rūmus būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Susijusios naujienos

E. Stonkutė. Kokiomis ekonomikos sąlygomis dirbs ateinant...

2024 07 11
Eglė Stonkutė

Vidmantas Janulevičius. Diskusijoje dėl MMA ir vėl alergi...

2024 06 19
Saad Chaudhry Ynm4kstg78i Unsplash

LPK pozicija dėl Valstybės gynybos fondo

2024 06 18
Exclamation Mark On Red Background. 3d Illustration
Archyvas, energetika, konkurencingumas, Renginių anonsai, Seimas, Verslas, VIAP, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"signature":"9874198ac12149bb29a3740491eeb18e","user_id":2,"time":1711471143,"lang":"lt","post__not_in":[4046],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, energetika, konkurencingumas, Rengini\u0173 anonsai, Seimas, Verslas, VIAP, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="502">

Įrašykite paieškos frazę: