Lpk Logo Lt

Kokių protų reikia klestinčiai valstybei?

2015 10 29

Šiandien vykusioje Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto diskusijoje „Ateities formulė: kokių protų reikia klestinčiai valstybei?” dalyvavęs LPK prezidentas Robertas Dargis kalbėjo apie tai, kodėl mokykloms ir universitetams svarbu neapsiriboti tik žinių perteikimu.

„Skaitmeninės naujovės pasaulį pasikeitė į žmogaus kūrybingumo ir talento pusę. Talentų suradimas ir jų ugdymas yra sėkmės garantija valstybės gerovei ateityje. Todėl jau šeimoje nuo mažiausių dienų, po to mokykloje, kolegijoje ar universitete jaunam žmogui svarbu suformuoti tuos dalykus, kurie jam neišvengiamai bus reikalingi visą likusį gyvenimą. Tai – kritinis mąstymas, kūrybingumas, ir svarbiausia – gebėjimas pritaikyti įgytas žinias,“ – sake R.Dargis.

Visą kalbos įrašą galite išgirsti čia: 

Susijusios naujienos

„BusinessEurope“ tyrimas rodo būtinybę skubiai reformuoti...

2024 02 13
Nick Abrams Ftkfx3xzicc Unsplash

Startavo KURSUOK.lt: verslas sveikina ir viliasi didesnės...

2024 01 26
Andrew Neel Qlqnalpe0ra Unsplash

V. Janulevičius: Rekordinio akcizo istorijoje – šviesa tu...

2024 01 24
V. Janulevičius
Archyvas, konkurencingumas, Švietimas ir mokslas, Verslas, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[3953],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, konkurencingumas, \u0160vietimas ir mokslas, Verslas, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="501">

Įrašykite paieškos frazę: