Lpk Logo Lt

Kinijos vaidmuo pasaulinėje ir regioninėje ekonomikoje: verslo tendencijos ir projektai

2015 08 31

Rugpjūčio 28 d. Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) Lietuvos ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo su Kinijos Respublika Verslo taryba kartu su tarptautine audito ir konsultacijų įmone „Deloitte Lietuva“ surengė apvaliojo stalo diskusiją „Kinijos vaidmuo pasaulinėje ir regioninėje ekonomikoje: verslo tendencijos ir projektai“.

Pagrindinius pranešimus skaitė „Deloitte“ biuro Kinijoje partneris-vyriausiasis ekonomistas Xu Sitao ir „Deloitte“ biuro Vengrijoje verslo plėtros direktorius, ėjęs patarėjo komercijos klausimais pareigas Vengrijos ambasadoje Kinijoje, Csaba Wolf. Diskusijoje taip pat dalyvavo DNB banko Ekonominių tyrimų departamento vyresnioji analitikė Indrė Genytė-Pikčienė, DNB banko vyriausioji ekonomistė Baltijos šalims, Ekonominių tyrimo departamento vadovė Jekaterina Rojaka, „Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis, „Danske Bank“ vyriausiasis analitikas Rokas Grajauskas.

Diskusijoje buvo aptartos Kinijos ekonomikos tendencijos ir jų įtaka pasaulio ir Europos rinkoms, Kinijos ekonomikos reformos, Kinijos ir Baltijos šalių ekonominis bendradarbiavimas ir potencialūs bendradarbiavimo sektoriai, „One Belt, One Road“ iniciatyva ir Lietuvos įmonių galimybės ja pasinaudoti. Buvo pristatytos bendrų projektų su Kinija sėkmės istorijos, aptartos Lietuvos įmonių galimybės pritraukti investicijų ir projektų iš Kinijos.

Susijusios naujienos

V. Janulevičius: Kas atsitiko su Estija ir kokias pamokas...

2024 02 06
Woman Writing In A Notebook

V. Janulevičius: Kodėl ne tik per Kalėdas vertėtų galvoti...

2023 12 29
Eugene Zhyvchik Bbnd3wfwg0i Unsplash

E. Stonkutė: Ką šiais metais laiške Kalėdų Seneliui norėt...

2023 12 19
Luann Hunt R6r8jxhtwik Unsplash
Archyvas, ekonomika, Kinija, Verslas, Verslo tarybos, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[4023],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, ekonomika, Kinija, Verslas, Verslo tarybos, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="500">

Įrašykite paieškos frazę: