Lpk Logo Lt

Įvairių sektorių Lietuvos įmonių verslo misija į Uzbekistaną

Misija
2024 03 25 00:00 |

Lietuvos pramonininkų konfederacija, padedama Lietuvos diplomatinių atstovybių Kazachstane ir Uzbekistanui, vietos partnerių Uzbekistane, rengia įvairių sektorių Lietuvos įmonių verslo misiją į Uzbekistaną 2024 m. kovo 25–29 d., įskaitant išvykimo ir grįžimo dienas.

Verslo misijos metu planuojama surengti dvišalį verslo forumą ir B2B susitikimus, taip pat verslo vakarienę, atskirus susitikimus su Uzbekistano įstaigų ir verslo asociacijų atstovais pagal verslo misijos dalyvių pageidavimus.
Verslo misijos dalyviai pagal savo interesus taip pat galės aplankyti 2 tuo metu Taškente vyksiančias parodas ‒ UzFood (maisto produktai ir gėrimai; įranga ir ingredientai maisto ir gėrimų pramonei) ir O‘ZuPack (pakuotės, etiketės).

Kviečiame dalyvauti Lietuvos maisto produktų ir gėrimų, taip pat įrangos, ingredientų ir pakuotės gamintojus, transporto ir logistikos, muitinės brokerių ir kitų paslaugų teikėjus bei visų kitų verslo sektorių atstovus, kuriems sieksime organizuoti susitikimus Taškente pagal jų konkrečiai įvardytus interesus.

Verslo misijos programos projektas.

Preliminari kaina: 2200 Eur vienam dalyviui. Į kainą įskaičiuoti skrydžiai Vilnius-Stambulas-Taškentas-Stambulas-Vilnius, verslo grupės pervežimas iš / į oro uostą Taškente, 4 nakvynės su pusryčiais viešbutyje Taškente, dvišalio verslo forumo ir B2B susitikimų organizavimo, verslo vakarienės su  Uzbekistano atstovais, reprezentacinės (suvenyrų Uzbekistano atstovams) išlaidos.

Pageidaujantys vykti į pažintinę kelionę iš Taškento į Samarkandą kovo 28 d. šios kelionės išlaidas (traukinio bilietai, gido paslaugos grupei) apsimokės patys.

Jei pageidaujate dalyvauti šioje verslo misijoje, prašome iki 2024 m. sausio 20 d. susisiekti el. paštu remigijus.kabecius@lpk.lt.

Pastaba: galime užsakyti skrydžių bilietus bei kambarius viešbutyje Taškente ir pageidaujantiems skristi kitomis datomis ir maršrutais.

Įrašykite paieškos frazę: