Lpk Logo Lt

Įsteigta Lietuvos-Ukrainos verslo taryba

2013 05 13

2013 m. gegužės 13 d. Lietuvos pramonininkų konfederacijoje įsteigta Lietuvos ekonominio ir prekybinio bendradarbiavimo su Ukrainos Respublika verslo taryba. Tarybos pirmininku išrinktas AB „Grigiškės“ prezidentas Gintautas Pangonis, jo pavaduotojais tapo AB „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis ir bendrovės „Marijampolės pieno konservai“ valdybos pirmininkas Raimondas Karpavičius.

Įsteigta taryba atstovaus Lietuvos verslo įmonių interesus bendradarbiaujant su Lietuvos ir Ukrainos institucijomis, organizuos verslo misijas, susitikimus, kitus renginius, kuriais bus siekiama gerinti dvišalį ekonominį ir prekybinį bendradarbiavimą.

Susitikime dalyvavo ir įsteigtą tarybą pasveikino Lietuvos Respublikos ambasadorius Ukrainoje J.E. Petras Vaitiekūnas bei Ukrainos pramonininkų ir verslininkų asociacijos viceprezidentas, Ukrainos – Lietuvos verslo tarybos pirmininkas Sergejus Prochorovas.

Norinčius dalyvauti tarybos veikloje ir gauti daugiau informacijos apie jos darbą, maloniai prašome kreiptis į LPK verslo tarybų vykdantįjį direktorių Žilviną Abaravičių, tel. 8~61638619, el.p. zilvinas@archyvas.lpk.lt.

Susijusios naujienos

V. Janulevičius: Vienintelis kelias nugalėti rusiją

2024 02 26
Ukrainos Karys 65523d1a64b79

Rukloje pristatytas Kijeve gaminamas visureigis SHERP: si...

2024 02 07
Sherpukas Dar

Išplėstiniame Lietuvos-Ukrainos verslo tarybos posėdyje a...

2023 12 15
Img 0828
Archyvas, Ukraina, Verslo tarybos, Visos naujienos"}],"exclude_current_post":true,"useQueryEditor":true,"lang":"lt","post__not_in":[4182],"category_name":"Naujienos","tag":"Archyvas, Ukraina, Verslo tarybos, Visos naujienos","paged":1}" data-page="1" data-max-pages="501">

Įrašykite paieškos frazę: